Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Artık çocukla kafayı bozacak toplu burdan cevap vereyim sana da söylüyüm kuzum rüyada hamilelik hamile olduğunu filan duymak dedikodu sıkıntı demek yani kendini bunalıma sokuyorsun kendine sıkıntı ediyorsun o yüzden rüyalar tersine çıkar inşallah hamile kalacaksın minseo

Kötüye yorma lütfen her belirtiyi. Stresten bile olabiliyor akıntılar.

Rüyalarımızın psikolojik yorumu bilinçaltı ina işlediğimiz hamilelik bence

Evet kuzu zaten bu hafta kötü geçirdim psikolojik olarak normal bu rüyalar
Kötüye yorma lütfen her belirtiyi. Stresten bile olabiliyor akıntılar.
Evet kuzu haklısın bakalım haftaya netleşir resim ona göre bir yol çizeceğiz sen naptın belirtilerin ne durumda
Rüyalarımızın psikolojik yorumu bilinçaltı ina işlediğimiz hamilelik bence
Kesinlikle canım

Evet kuzu zaten bu hafta kötü geçirdim psikolojik olarak normal bu rüyalar

Evet kuzu haklısın bakalım haftaya netleşir resim ona göre bir yol çizeceğiz sen naptın belirtilerin ne durumda

Kesinlikle canım
Yemek yiyemiyorum mide ekşimesi yanması geçmiyor. Lekelenmem ara ara çok az oluyor. Kafamın içine bulut sıkıştırılmış gibi tuhafım..

minseo canımmm ben regli oldum bugün artık ilerleyen zamanlara nasipse bir süredir giremedim kuzular Hamile olan herkesi tebrik ederim Allah sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin inşallah benim gibi bekleyenlere de en kısa zamanda haberini almak ve sevdiklerine vermek nasip etsin Allah'ım

İnşallah kuzum günde kaç defa yiyordun? Eşime de vereceğim keçiboynuzu ile

Bol su ile yut kuzu ben tadı kötü olan şeyleri öyle yapıyorum
Sabahları kahvaltıdan 10 dk önce aç karnına bir çay kaşığı kullanıyordum canım. Ağzıma alıp direk su ile yutuyordum hap gibi tadını almamaya çalışarak

KAÇ YAŞINDASIN? ➔32
KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔6 aydır
İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔ 3. (3 ay önce kimyasal gebelik geçirdim)
KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK ➔ 2.
KAYBIN VAR MI? ➔ kimyasal gebelik geçirdim
REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔ hayır ilaçsız adet olamıyorum
EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔Eşimde yok bende pkos var
KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔ clife macun, beralife pkos seti, inofolic combi ve şase kullandım. Diyet ve yürüyüş yaptım.
HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔ Hayır
OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔ Evet.
HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔ 18.gün yumurtlama 19. Gün çatlama oldu. 18 ve 20. Gün değerlendirdik
BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ çatlamadan 1 hafta sonra göğüs uçlarım acımaya başladı
ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ çatlamanın 11. Günü gördüm
BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔ Ümidinizi kaybetmeyin ve özellikle pkos olanlar ilaç dan daha çok diyet spor ve bitkisel takviyeleri deneyin. Allah herkesin gönlündeki muradı nasip etsin inşallah. Hepiniz dualarımdasınız Allah hepinizden razı olsun. Özellikle minseo Canikox minnikMucize

Ay ben aldım tadı çok kötü ya acı zor içiyorum
Evet en başta öyle geliyor kullandıkça alışıyorsun. Bir de dediğim gibi ben bir çay kaşığı aldıktan sonra direk su ile yutuyordum hap gibi. Tadını çok az alıyorsun o şekilde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…