Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım bak bu testleri yaptım ve o gün doktor kontrolündeki sonuçları bunlar burdan pay biçebiliriz
Sen testleri hangi saatlerde nasil uyguluyordun bende bi yumurta gozuktu calistigm yerde kadn dogm yok bi hemsire arkadasm bakti bi yumurta gordu ama boyutunu olcemedi tabi bak ataym bu 2gun onceki hali kasik agrm var ama ovu testleri silik anlamadm niye koyulasmiyorpkosum bu arada

Eklentiler

• IMG_20201029_131514.jpg
    80,5 KB · Görüntüleme: 63
Canım dün doktor baktı 13 mm di bende ekrana baktım bu tarzdaydı gördüğüm şekil ama 1 2 gün daha bekle bakalım test ne olucak

Kızlar ben adet oldum galiba yumurtlamadan sonraki 14. Günün lekelenmem başladı şuanlık ağrım yok tuhaf ama yok genelde önce ağrı sonra kanamam olurdu ama bilmiyorum hayırlısı zaten hamile değilim bi an önce gelsin gitsin de öenümüzdeki aya hazırlıyım kendimi

Canım dün doktor baktı 13 mm di bende ekrana baktım bu tarzdaydı gördüğüm şekil ama 1 2 gün daha bekle bakalım test ne olucak
Acaba diyorum catladida kacirdim mi catladiktan sonra 1-2gun icindede bu goruntu oluyormuş

selam kizlar adet oldum kahverengi leke seklinde tam 14. Gunumde geldi şiş goguslerim indi agrisi bitti kasik agrim var cok uzgunum

Kızlar ya bu çikolata kisti nasıl oluyor nasıl anlaşılıyor belirtisi oluyor mu?

Kızlar ya bu çikolata kisti nasıl oluyor nasıl anlaşılıyor belirtisi oluyor mu?
Kuzenim de var çikolata kisti hamile kalman zor demişti alttan muayenede iltihap çıkmıştı tedavi görmedi sonuç 6aylık hamile hatta bebeği çok büyüdüğü için kisti bebeğin arka tarafında kalmış normal doğumda doktor alacak kisti

Ben çok korkuyorum öyle bişey çıkacak diye

Hiç korkma kuzenim 1,5 ay 2 ay adet olmadığını bilir bebeğini bile fark etmedi doktora gittiğinde bebek 6+3 müş 5 gün sonra kalp atışını duydu kendisi bile inanamadı
Düzensizlikle mi anlamıştı ilişkide de çok ağrı yapıyormuş galiba benim o tarz şikayetlerim yok ama bazı aylar reglim çok yoğun geliyor ondan tırsıyorum

Düzensizlikle mi anlamıştı ilişkide de çok ağrı yapıyormuş galiba benim o tarz şikayetlerim yok ama bazı aylar reglim çok yoğun geliyor ondan tırsıyorum
Reflü düzenliymiş arada düzensizlik oluyormuş kuzum kasıklarım ağrırdı hatta acaba böbreklerim mi ağrıyo acaba dermiş ağrısı oraya vuruyormuş ilişkide afedersiniz sanki ilk gece gibi ağrı olurmuş

Aaa yok kuzu benim hiç öyle ağrım olmadı çok şükür ama insan yine de acaba diyor olmayınca her ihtimali düşünmeye başlıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…