Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Dua bırakıp kaçıyorum bacılar :KK68: :KK55:
Son zamanarda surekli bunu okuyorum icimden sizde bilin, okuyun istedim 🥰

Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için bana hayırlı bir evlat sahibi olmayı nasip et.”

Merhaba histeroskopi sonrası hamile kalabilen var mı acaba? Var ise tedavi ile mi oldu ve kaçıncı ay oldu? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim 💕

gerçekten içim rahatladı bende belki tutunma oluyordur ondan oluyordur diye umutlanıyorum
Hayır aksine rahim duvarımın kalınlığını çok beğendi ümitlendirmek istemiyorum dedi ama gebelik için kan verdirdi ( rahim duvarı kalınlaşmasının 2 nedeni var biri gebelik biri regl) eve geldimşimdi test yaptım yine negatif kanda negatif çıkar regl olurum yani

İloveme canım bugün doktora gittim kese göründü Allaha şükür. Sadece geç döllenme olmuş dedi. Zaten ovulasyon testinde 19. Gün yumurtlama görmüştüm geç olduğunu biliyordum. Ama hcg yeteri kadar artmıyor diye çok stres olmuştum inşallah bundan sonrası da sağlıkla ilerler. Herşey için çok teşekkür ederim iyiki varsınız
Gozunaydinn canm sizleri okurken bile mutlu oluyorum inşallah bize de bigun nasip olur🤲🤲 Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin😘

Hayır aksine rahim duvarımın kalınlığını çok beğendi ümitlendirmek istemiyorum dedi ama gebelik için kan verdirdi ( rahim duvarı kalınlaşmasının 2 nedeni var biri gebelik biri regl) eve geldimşimdi test yaptım yine negatif kanda negatif çıkar regl olurum yani
Canım günün geçmiş miydi çok okuyoruz reflü gününe kadar hep negatif 2 gün geçince pozitife dönüyor diye

Canım günün geçmiş miydi çok okuyoruz reflü gününe kadar hep negatif 2 gün geçince pozitife dönüyor diye
Geçmedi kuzum ben rutin kontrole gittim eşimin ısrarına dayanamayıp çok fazla kaşık ağrım vardı acile gidiyorduk enfeksiyon mikrop yok diyip gönderiyorlardı eşimde dün ısrar etti özele bi git belki başka sorun vardır diye bende kistten şüphelenip gittim ama çok şükür hiçbir şey çıkmadı aksine alttan muayene edecekti gebeysen de hiçbir zararı olmaz garanti veriyorum dedi rahim duvarını görünce önceliğimiz kan testi olsun dedi ama İnan hiç umudum yok

X