Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Cnm peki
Benim çok yakınımda birinde var çikolata kisti Dr tüp bebek demişti 6. Ayında hamile kaldı hamile kaldığı ay soğan suyu içmiş ne kadar etki etti bilemem tabi ama çikolata kistini aldırmak çok riskli bu konuda bi kaç Dr u dinledim biz dokunulmasından yana değiliz kaş yaparken göz çıkarılabilir yumurtalıklar zarar görürse dönüşü olmaz diyorlardı bence alanında uzman bi Dr a görünsün hatta gidebiliyorsa tüp yapan infertelite alanında uzman bir Dr a muayne olsun onun görüşünü de alsın derim ben ben şahsen kendimde olsa ameliyat olmazdım gerekirse tüp yaptırır ama yumurtalarında sıkıntı olmaz en azından yumurtalar zarar görürse tüpte yaptıramaz
Cnm peki doğum kontrol hapiyla beraber soğan suyu yapsa sikinti olur mu sizce

Kızlar günaydın ☀️ size bir şey soracağım özellikle klomen tedavisi almış arkadaşlar, regl olursam önümüzdeki ay 9. Ayıma giriyorum artık ufaktan tedavi aşamalarında geçmek istiyorum ama mantıklı mı düşünüyorum emin değilim fakat süreç beni çok yordu ona eminim sanki 1 ayın stresini daha kaldıramıyacak gibi hissediyorum kendimi tükenmişlik içindeyim. Klomen ile başlayım diyorum Dr ile görüşeceğim klomen tedavisi tam olarak nasıl bir süreç kızlar?
canım gunaydınnn bende cuma fünü gittim dr a, önmuzdeki ay klomene başlıycam reglinin 5. günü, hiç isteniyorum bende ama mecburum artık. Pcos tanısını net koydu, ama ileri asamada değilmiş, rahimdeki miyomun engel olabileceğini söyledi ama klomenle başlayalım dedi, rahim filmide istedi. Klomen bir çok kişiye iyi geliyor ama ben etkilerinden korkuyorum ne olacak göreceğiz..

canım gunaydınnn bende cuma fünü gittim dr a, önmuzdeki ay klomene başlıycam reglinin 5. günü, hiç isteniyorum bende ama mecburum artık. Pcos tanısını net koydu, ama ileri asamada değilmiş, rahimdeki miyomun engel olabileceğini söyledi ama klomenle başlayalım dedi, rahim filmide istedi. Klomen bir çok kişiye iyi geliyor ama ben etkilerinden korkuyorum ne olacak göreceğiz..
Of of kuzu inşallah fayda eder ben de korkuyorum artık nasıl bi süreç beni bekliyor hiç bilmiyorum

Kızlar ovülasyon testime bakarmısınız üstteki dün alttaki bugün yaptğım

Eklentiler

• 19591E41-E41D-49C7-B688-E5F655035B29.jpeg
    19591E41-E41D-49C7-B688-E5F655035B29.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 48
Yumurtlamayı değerlendirdiğimiz için vucudun bu tepkileri normalmiş.Kist diye düşünüp moralinizi bozmayın belki de hamile olduğunuzu öğrenip geleceksiniz hayırlı haberler inşAllah.Bu arada yumurtlamadan en az 12 gün geçmeli pozitifi görebilmek için🌸
Ağzınız bal yesin😂😂😂

Ben de yazmıştım ya yumurtam meğerse büyümüyormuş, bu ay klomene başlayacak galiba doktor reglimi bekliyorum. Sorum şu,
Doktor dedi ki buraya gelme boşuna 3.günü beni ara ilacı sana söyleyeceğim başlarsın dedi. Reçetesiz alınıyordur bu ilaçlar ama reçetesiz çok mu pahalı yoksa devlet zaten karşılamıyor mu? Çok fark varsa reçete yazdıralım
Kızlar yok mu aranızda cevap verebilecek ya? Klomen vs kullananlar reçeteyle mi aldınız ve ne kadara aldınız?

İkisinde de aynı rengi yakalamaya çalış canım geçmişi okumadım Bi doktorla görüşüyomusun evde kendin mi yapıyosun
yok canım ilk defa kendim denedim bu testi öncesinde doktora gittim ama yumurta takibi yapmadık rahim filmi falan çekildim araştırdık sorun varmı diye o kadar

yok canım ilk defa kendim denedim bu testi öncesinde doktora gittim ama yumurta takibi yapmadık rahim filmi falan çekildim araştırdık sorun varmı diye o kadar
Anladım canım inşallah böyle güzel devam eder yani sen gene de tedbiri elden bırakma tabi gün aşırı ilişkiye dikkat et ama yakın sanırım renk baya belli etmiş kendini akıntını falan takip etmeye çalış

X