Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İloveme canım bugün doktora gittim kese göründü Allaha şükür. Sadece geç döllenme olmuş dedi. Zaten ovulasyon testinde 19. Gün yumurtlama görmüştüm geç olduğunu biliyordum. Ama hcg yeteri kadar artmıyor diye çok stres olmuştum inşallah bundan sonrası da sağlıkla ilerler. Herşey için çok teşekkür ederim iyiki varsınız

İloveme canım bugün doktora gittim kese göründü Allaha şükür. Sadece geç döllenme olmuş dedi. Zaten ovulasyon testinde 19. Gün yumurtlama görmüştüm geç olduğunu biliyordum. Ama hcg yeteri kadar artmıyor diye çok stres olmuştum inşallah bundan sonrası da sağlıkla ilerler. Herşey için çok teşekkür ederim iyiki varsınız
Gözünaydın canım streslerini geride bırakabilirsin artık her şey gönlünce olur umarım 🙏

Kızlar nasılsınız bugün yumurtlamadan sonraki 12. Günüm 2 gündür şuna bile adet olacakmışım gibi ağrılarım var yumurtlama gününden beri geçmek bilmeyen bel ve sırt ağrıları yaşadım 10. Gün erken gebelik testi yaptım maalesef negatifti bugün doktor kontrolüm var o kadar korkuyorum ki kist filan var diyecek diye nolur dua edin
merhaba benimde çatlama iğnesinden sonra 7.günüm bel ağrsı kramp ve akıntım var anlaymadım ilk defa vuruldum bende korkuyorum kist olucak diye

selam kizlar dayanamadim yaziyorum yine 🙈 kizlar ben 13 te yumurta 15te cat gordum normal gebelik testlerinde çikmiyo acaba erken olandanmi yapmam lazim bi de adet olma belirtilerim var kasik agrilarim ve cildimde berraklik adetten 2 3 gun once boyle olur cildim puruzsuzlesir berraklasir adetime 2 gun kaldi bazen 1 2 gun gecikir yani 3 gun diyelim persembe ya da cuma gebelik olsa normal gebelik testinde cikarmi kizlar bu arada grip oldum bayagi kotu ilac alacam alamiyorum deneyimliler fikri olanlar bisey diyebilirmi acaba 🙏

Anladım canım inşallah böyle güzel devam eder yani sen gene de tedbiri elden bırakma tabi gün aşırı ilişkiye dikkat et ama yakın sanırım renk baya belli etmiş kendini akıntını falan takip etmeye çalış
Şuan akıntım yok ama kasıklarım çok ağrıyor ya

X