Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Cnm peki
Cnm peki doğum kontrol hapiyla beraber soğan suyu yapsa sikinti olur mu sizce

canım gunaydınnn bende cuma fünü gittim dr a, önmuzdeki ay klomene başlıycam reglinin 5. günü, hiç isteniyorum bende ama mecburum artık. Pcos tanısını net koydu, ama ileri asamada değilmiş, rahimdeki miyomun engel olabileceğini söyledi ama klomenle başlayalım dedi, rahim filmide istedi. Klomen bir çok kişiye iyi geliyor ama ben etkilerinden korkuyorum ne olacak göreceğiz..

Of of kuzu inşallah fayda eder ben de korkuyorum artık nasıl bi süreç beni bekliyor hiç bilmiyorum

Kızlar ovülasyon testime bakarmısınız üstteki dün alttaki bugün yaptğım

Eklentiler

• 19591E41-E41D-49C7-B688-E5F655035B29.jpeg
    78,8 KB · Görüntüleme: 48
Ağzınız bal yesin

Kızlar yok mu aranızda cevap verebilecek ya? Klomen vs kullananlar reçeteyle mi aldınız ve ne kadara aldınız?

İkisinde de aynı rengi yakalamaya çalış canım geçmişi okumadım Bi doktorla görüşüyomusun evde kendin mi yapıyosun
yok canım ilk defa kendim denedim bu testi öncesinde doktora gittim ama yumurta takibi yapmadık rahim filmi falan çekildim araştırdık sorun varmı diye o kadar

yok canım ilk defa kendim denedim bu testi öncesinde doktora gittim ama yumurta takibi yapmadık rahim filmi falan çekildim araştırdık sorun varmı diye o kadar
Anladım canım inşallah böyle güzel devam eder yani sen gene de tedbiri elden bırakma tabi gün aşırı ilişkiye dikkat et ama yakın sanırım renk baya belli etmiş kendini akıntını falan takip etmeye çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…