Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben 41 yaşına girdim yeni bir sağlıklı dogumum var çok şükür iğnesiz ilaçsız 2.cocuk düşünüyoruz 3 yıla yakındır 5 kaybum var üstüne genetik testte pıhtılaşma çıktı kayıplar olunca artık duralım dedik ama içim içimi yiyor tekrar anne olmayı çocuğuma kardeş eşime bir evlat vermeyi o kadar çok istiyorum ki önüne geçmiyorum bu duygunun artik bukundugum yerdeki doktorlara gitmeye çekiniyorum ama engelde olamıyorum istegime ya yine kayıp olursa diye duruyorum mecburen keşke rabbim bir mucize yaosada hayirlisyla verse sağlıkla doğursam ve buyutsem kardeşiyle birlikte neden bu kadar imkansız

minseo canım ne zamandır giremedim nasılsın? Benim hamilelik hala netleşmedi. Geçen pazartesi 895 çıkan değerim bir hafta sonra yani bugün 7250 çıktı. Olması gerekenden düşük gidiyor. Yarın doktora gideceğim bakalım o ne diyecek. Dua edin sağlıklı bir gebelik olsun inşallah

Peki kese falan görülmedi mi canım ?

Yarın bakacak canım bugün sadece kan verdim sonuç bir saat önce çıktı doktora yetişemedim. Yarına kadar nasıl dayanıcam hiç bilmiyorum
canım pazartesi 895 çıktıysa bugün 6 katı artmış olması gerekmiyor mu 5,370 yapar senin 7250 çıkmış

Kızlar bişey soracağım.yine bu site de okudum. Rahim ağzı darlığı hamileliğe engelmi acaba. Buradaki kızlardan birine Dr demiş.çok dar sperm ulaşmaz diye aşılama ile hamiş kalmış. Ben de hsg çekildimde Dr. Çok çok dar rahim ağzın normal doğum yapamazsın demişti. Normal yoldan gebelik beklemesem mi

hiç duymamıştım böyle bişeyi

hayırlara vesile olsun inşallah

İyi akşamlar kızlar minseo cnm hala regl olmadım. Ama göğüslerim acımaya başladı sanırım olcam bi an önce gelir inşallah

canım pazartesi 895 çıktıysa bugün 6 katı artmış olması gerekmiyor mu 5,370 yapar senin 7250 çıkmış
Aslında öğretmenim ama söz konusu annelik olunca kafam durdu sanırım. Şöyle hesapladım çarşamba 1800 cuma 3600 pazar 7200 olması gerekirdi pazartesi olmasına rağmen 7250 olunca az gibi geldi. Ama sonrasında 2000 üzerinde değerlerin 3 günde iki katına çıkması yeterli gibi yazılar okuyunca biraz rahatladım inşallah sağlıkla ilerler

Canım bence evham yapma o kadar artışın iyi insanlar 2 kere baktırıp bırakıyor kan verdikçe strese girersin senin yerinde olsam kan verip durmazdım

Düşük değil ki değerin gayet güzel maşallah yarın kesesini görürsün inşallah minnoşun

Canım bence evham yapma o kadar artışın iyi insanlar 2 kere baktırıp bırakıyor kan verdikçe strese girersin senin yerinde olsam kan verip durmazdım
Doktor istiyor canım bencede sürekli verince stresten başka bir işe yaramıyor. Bir önceki kimyasal olunca doktor takip etmek istedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…