Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yaa canım benim iyi yaptın bugün aklımdan geçtin daha🥰 evet bebişlerimiz çoğalıyor🤩 sen napıyosun nasılsın?

Kocana saldır demek oluyor kuzu 😆 bugünü yarını ve yarından sonraki günü yüksek aşk dozu ile geçirmeniz gerekiyor 🤰👶😜
Yaaa kuzum çok teşekkür ederim senin dediğin yerden sipariş ettim dün yapmaya başladım testleri dünki çok silikti bugünkini görünce sana sormak istedim 😊❤️

Neden umutsuzluk ki canım, günlerini değerlenirdin, belirtin dahi yoksa bir çok kişi belirtisiz hamile kalıyor zaten. Senin bata 5 gün kalmış❤ inşallah bu ay senden güzel haber bekliyoruz. Bak senin topiğin bazı arkadaşlara şans getirdi 2 buçuk yıl 3 yıl gebe olamayanlar hamile kaldı. Bu şans sede bulur inşallah :KK68:
Bunarada benim bat yanlış yazılmış canım. Ovülasyon testlerine göre 03/11 olacak.
İnşallah bana da uğurlu gelir 1 yıldır istiyoruz sırt ağrısı ve hafif bulantı var çok az göğüs hassasiyeti 5 gün var bata bana da güzel dileklerinizi dileyin dua edin olur mu 🙏🥰🥰🤗🤗

Merhaba kızlar dünden beri kasıklarım ağrıyordu adetliydim dün bitmişti adetim bugün yine ağrım vardı sanki adet olacakmış gibi az önce lavaboda kahverengi pembe arası akıntı geldi sizce neden olabilir😔

Selam kızlar bat 31 Ekim bugün erken gebelik testi yaptım kalbim kadar tertemiz çıktı :KK70: şimdi adeti bekliyorum bu ay kadın doğum doktoruna gideceğim eşim de istiyor bütün testleri yaptıralım diyor. Şimdi bilen arkadaşlara bir sorum olacak reglin 2 yada 3.günü gidilmesi gerek hem testler hem muayene için diye biliyorum ama ne zamana almam gerekiyor randevuyu 🙏

Merhaba kızlar dünden beri kasıklarım ağrıyordu adetliydim dün bitmişti adetim bugün yine ağrım vardı sanki adet olacakmış gibi az önce lavaboda kahverengi pembe arası akıntı geldi sizce neden olabilir😔
Temizleniyordur rahim canim. Bensede adetim bitiyor bir 2 gun gecince kahverengi akinti gibi lekelenme geliyor onun icin adet bittikten sonra 2 gunde gunluk ped takiyorum.o akintida bitince temizleniyorum

Selam kızlar bat 31 Ekim bugün erken gebelik testi yaptım kalbim kadar tertemiz çıktı :KK70: şimdi adeti bekliyorum bu ay kadın doğum doktoruna gideceğim eşim de istiyor bütün testleri yaptıralım diyor. Şimdi bilen arkadaşlara bir sorum olacak reglin 2 yada 3.günü gidilmesi gerek hem testler hem muayene için diye biliyorum ama ne zamana almam gerekiyor randevuyu 🙏
Canım Öncelikle doktora gittiğin zaman Adetliyken 1. Ya da ikinci günü adetin hormon testi için kan vermeni isteyecektir adet olduğun zaman gidebilirsin doktora hormon testi için kan verirsin adetin bittiği zaman da jinekolojik muayene olursun ultrasonla yumurtalıklarına bakarlar

Canım Öncelikle doktora gittiğin zaman Adetliyken 1. Ya da ikinci günü adetin hormon testi için kan vermeni isteyecektir adet olduğun zaman gidebilirsin doktora hormon testi için kan verirsin adetin bittiği zaman da jinekolojik muayene olursun ultrasonla yumurtalıklarına bakarlar
Tamamdır canım çok sağol ben adetten önce mi gitsem acaba çünkü özel muayenehanesi var benim doktorun büyük ihtimal hastaneye yönlendirecek testler için acaba şimdiden gitsem mi hem daha regl olmadığım için ultrasonla muayene de yapabilir 🤔

Merhaba canım 1,5 yıllık evliyim kasım ayından beri deniyoruz olmuyor bizde gidip baktırdık benim enfeksiyon sorunlarım vardı tüplere yumurtalıklarıma hepsine bakıldı eşiminde bakıldı adetin 3. Günü gitmiştim

Tamamdır canım çok sağol ben adetten önce mi gitsem acaba çünkü özel muayenehanesi var benim doktorun büyük ihtimal hastaneye yönlendirecek testler için acaba şimdiden gitsem mi hem daha regl olmadığım için ultrasonla muayene de yapabilir 🤔
Adetliyken gitmen daha iyi oluyor o zaman daha iyi gözüküyormuş herşey canım olmadan önce gitmiştim sonra olduktan sonrada gel demişti

Temizleniyordur rahim canim. Bensede adetim bitiyor bir 2 gun gecince kahverengi akinti gibi lekelenme geliyor onun icin adet bittikten sonra 2 gunde gunluk ped takiyorum.o akintida bitince temizleniyorum
Umarım kuzum korktum ne bileyim adeti bitti diye dün abdest almıştım bugün eşim beklentideydi ama hayalleri yıkıldı adamın🙈🤣🤣🤣🤣

Umarım kuzum korktum ne bileyim adeti bitti diye dün abdest almıştım bugün eşim beklentideydi ama hayalleri yıkıldı adamın🙈🤣🤣🤣🤣
canım 2 yada 3. gün git alttan da muayene eder regl iken daha iyi görüyılarmış yumurtları

İnşallah bana da uğurlu gelir 1 yıldır istiyoruz sırt ağrısı ve hafif bulantı var çok az göğüs hassasiyeti 5 gün var bata bana da güzel dileklerinizi dileyin dua edin olur mu 🙏🥰🥰🤗🤗
🤲İnşallah canım 5 gün sonraki olan bat in 9 ay boyunca gelemesin inşallah bebeğin gelsin 🥰🥰🌹 Bende 2 yıldır bekliyorum. Allah nasip ederse birgün bizde Anne Olacağız :KK200:

X