Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ohh iyi bari bi tık içim rahatladı Şu rahim filmi bir geçse çok strestliyim kızlar sakinleştirin beni

kuzum sende yükselme eğilimi yoksa iç sıkıntı olmaz zaten baktırmışsındır illa ki prolaktinine benim 38 lerden indi biliyosun o yüzden temkinli davranıyorum korkuyorum yükselir diye
Benim de ilk bakıldığında yüksek çıkmıştı canım ama şimdi hatırlamıyorum 29du dostinex kullandırmıştı doktor. Bir daha da hiç baktırmadım

Benim de ilk bakıldığında yüksek çıkmıştı canım ama şimdi hatırlamıyorum 29du dostinex kullandırmıştı doktor. Bir daha da hiç baktırmadım
aaa anladım canım senin yine iyimiş benim 38 çıkınca şok olmuştum ama ilaçsız şuan 14 e düştü şükür

canım onu da bi kre yapmak istiyoum ama hotmonları etkiliyomuş ya zaten oynaklar çığrından çıkarlar diye korkuyorumm
Bize yaramaz o kuzu zaten zor kontrol altında tutuyoruz benim de bugün uzayan beyaz akıntı geldi sabah heralde yine yumurta olcak takvimdeki günümde cuma gösteriyor

Bize yaramaz o kuzu zaten zor kontrol altında tutuyoruz benim de bugün uzayan beyaz akıntı geldi sabah heralde yine yumurta olcak takvimdeki günümde cuma gösteriyor
aynen kuzu bi de durduk yere soğandan tiksinirim sonra neme lazım napim geldiği kadaaar gelmedği kader :)

Ay canım inşallah ya benim için çok büyük bi sürpriz olur. Bekleyecem yapmayacam test çünkü negatif görmektense kan görmek daha iyi bence
Haklısın canım ama kendini çok hazırlayıp da gitme, doktorun karşısında negatif görmek de çok zor oluyor
ben de neler ettim gelsin diye adaçayı yeşilçay hiç sökülmedi resmen karnım şiş kaldı
Aynen ya off delircem inan taktım kafaya
Benim sökülmediği zaman soğan kürü yapıyorum en geç 3 günde geliyor
Ben de bu tarz şeylerden korkuyorum prolaktin yükseltiyor diye okumuştum burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…