Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar bu instada bazı doktorlar sorunca cevap veriyomuş hormon testi zart zurta , var mı öyle doktor bildiğiniz

Kızlar benim hormanlarım aşırı oynak ama prolaktinim ve lh hep sabit prolantin 9 civarı lh hep 11.12 civarı soğan kürü hiç arttırmadı bunları veya azalmadı ama tabi dikkat etmek lazım yine de. Bi bebişlerimiz olsa da rahatlasak 😩

Arkadaşlar bugün moralim bozuk. Test yaptım 2 gün önceki test ile arada pek fark yok gibi geldi canım sıkıldı. Öğleden sonra kan vereceğim inşallah güzel bir değer çıkar ama sanırım yine kimyasal olacak:KK43:

Eklentiler

• IMG_20201012_134947.jpg
    IMG_20201012_134947.jpg
    86,5 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20201014_075724.jpg
    IMG_20201014_075724.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 61
Arkadaşlar bugün moralim bozuk. Test yaptım 2 gün önceki test ile arada pek fark yok gibi geldi canım sıkıldı. Öğleden sonra kan vereceğim inşallah güzel bir değer çıkar ama sanırım yine kimyasal olacak:KK43:
keşke ilk çizgi gördüğün gün vrseydin canım en azından takibini rahat yapardınn ama bence hemen olumsuz düşünmeyelim belki de değil ne biliyoruz :)

Kızlar benim hormanlarım aşırı oynak ama prolaktinim ve lh hep sabit prolantin 9 civarı lh hep 11.12 civarı soğan kürü hiç arttırmadı bunları veya azalmadı ama tabi dikkat etmek lazım yine de. Bi bebişlerimiz olsa da rahatlasak 😩
Aynen canım ya kan vermekten illallah geldi artık 😭

kızlar merhaba bugün troid düşüklüğü için doktora gittim kontrole 1 ay sonra gel demişti kan verdim biyokimya ve hemogram aldılar eğer gebelik varsa bu testlerde gözüküyormu ?

X