Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kuzum bence sen buraya gel
Bir de herkese fikir olması açısından böyle bi topik açtım destek olur musunuz arkadaşlar. :)

biz de topik topik her ay gezmeyelim genel bi başlık olsun diye burayı açtık tatlım tabi isteyen katılabilir işin şakası, tek bi konuya bağlı değiliz her telden konuşuyoruz burda

bence ovülasyon testi nasıl yapılır pik nedir çatlama nedir, hormon testleri nedir ne değildir onları da açıklamalısın ilk sayfada, onları eklersen ovülasyon nasıl yapılıyor, hangi testleri yaptıracağım diye soranları senin sayfana yönlendiririz

Ben biraz daha soru cevap şeklinde olsun istedim çünkü hemen hemen tüm konularda var dediğin şeylerin cevapları. Maksat insanlar yumurtlaması gecikirse veya erken olursa tereddüt etmesin benim gibi olan insanlarda varmış desin diye böyle bişey yaptım. :) Desteğin için teşekkür ederim kuzum. Sohbet güzel katılıyorum ara ara çalıştığım için. :)

Benim estradiol 26 çıkmış adetin 2. Günü düşük değil mi?

hayırlısı olsun canım o zaman

Şaka bir yana da hem burası dağınık olmuş kasım ayı konusu açtım diyorsunuz hem de ikinci bir konuyu açmışsınız destek istiyorsunuz.

Bu konu da zaten konu sahibi tarafından dağılmayalım konu konu gezmeyelim diye açıldı ve herşeyden konuşuluyor halihazırda.

Başka bir konuya gelip birisine seni de buraya alalım demek de, konuya destek verir misiniz demek de bana doğru gelmiyor. Görüp de gelen olursa ne ala.

Naçizane fikrimdir..

doktor ne demişti peki canım ? lh fsh kaç ?
Doktora gözükmedim canım, yarın rahim filmi ertesi gün eşimin sperm testi ayın 28inde de tekrar kan testi yaptıracağım. Hepsinin sonucu çıkınca gideceğim. Diğer değerlerim de bu şekilde. 2 ay önce estradiol 80di bu ay 26 ikiside adetin ikinci günü ama laboratuvarlar farklı bende bilemedim

Eklentiler

• 0A9CBED2-038D-4434-8082-B76500887934.png
    153,5 KB · Görüntüleme: 38
  • 4CB175AD-34A9-40B7-9D7D-D810E2B2EA06.png
    155,5 KB · Görüntüleme: 51
lh a bakmış mı kuzum göremedim e2 öyle birden yükselip artan bi değer mi ya tsh sınırda senin onun için detaylı bi test daha isteyebilir antikorlarla ilgili çok düşük olması da sıkıntı çünkü kuzu tsh da sıkıntı olunca her şey etkileniyor

doktora gitmeli miyim bilmiyorum nasıl bir yol izlemeliyim kimyasaldan sonra neden hemen olacakmış gibi her ay bekliyorum ki bilmiyorum çok üzgünüm fiona13 minseo @eczhnm Canikox
canım imknaın varsa git tabi için kafan rahatlasın en azından :) bulunduğun yerde korona çok yoksa ki artık her yerde dolu bence gitmelisin ben de kendime bi süre tanıdım ondan sonra bakıcam mesela bi
şekilde çaresine

Fikrinize saygı duydum ama giripte incelerseniz zaten farklı yönden ele aldık konuyu bu yüzden ayrı bir başlık açıldı. Dahil olup olmamak size kalmış. Teşekkürler.

canım düşmüş ama bu da oynak hormonlardan galiba ama yine de ref aralıklarında bence normall dicektir doktorun. 80 iken ne demişti ?

canım düşmüş ama bu da oynak hormonlardan galiba ama yine de ref aralıklarında bence normall dicektir doktorun. 80 iken ne demişti ?
bence ya laboratuarın referans aralığı değişik ya da sonuçlarda hata var çünkü 30 un altı menapozlu kadınlarda çıkan bi değer bana saçma geldi

Yok kuzum bunlara baktı sadece. 2 ay önce özelde baktırdıklarım bu şekilde

Eklentiler

• 8D4C8C55-DE4A-43A9-815A-87BB4B0A8598.jpeg
    57,4 KB · Görüntüleme: 47
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…