Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Süper canım çok teşekkür ederim kesinlikle deneyeceğim. Geçen köz patlıcan çorbası denedim herkes çok bayıldı, onu da tavsiye ederim eğer bunu sevdşysen sevebilirsin. Çünkü bazıları patlıcanı çorbaya yakıştırmıyor. Nefis yemek tariflerinden bulmuştum. Hep aynı çorbalardan sıkılanlara harika bence 👍
Buna koyduğun patlıcanı da közleyebilirsin. Pratik olsun diye kavuruyorum bazen böyle.

Benim tarif defterim epey geniştir sebze ve bakliyat açısından 😂

Sana bi tarif vereyim patlıcanları uzunlamasına dörde böl tuzlu kaynar suda bi 5 6 dk yumuşasın sonra patlıcanları Mısır ununa bula kızgın yağda altın rengi olana kadar kızart üzerine çırpılmış yoğurt istersen sarımsaklı, bir de yağda pulbiberi ile toz biberi yakıp dök 🤤
Kızartmaya çok abanmayın kuzular. Bizler için sağlıklı değil.

aynen canım direk pik olmuş seninki. Eşimde kontrol oldu herşey normal ikimizde de bir sıkıntı gözükmüyor. Sadece rahim filmi kaldı benim onuda yılbaşından sonra düşünüyorum. Aynen nazlı bebişler😍
oldu valla kuzu, ben de şaşırdım kaldım. inşallah kavuşursun bebeğine en yakın zamanda benim de mart ayında kimyasal oldu o zamandan beri bekliyorum :KK43:
Ay kızlar naptınız siz bugün dibim düştü yaaa c🤣🙈 nasıl canım çekti valla olasılık olsa aş eriyorum dicem o derece 🤣 bunu denemiştim kuzum gerçekten harika oluyorr çok lezzetli 😍
allahtan tokum şuan :KK70:
Ya benim telefondaki uygulamaya gore aslinda yumurtlama donemim ama ovulasyon tesTide kullanıyorum ( adet bittikten 5 gun sonra basladim) testte hala yok görünüyor. E 10gun sonra regli geliyor zaten sanirim bu saatten sonra da test Dönmez herhalde 😐
canım erken ya da geç yumurtlama durumu olabilir teste devam et bi daha ki ay da regl bittiği gibi başla teste
Sanki biz çocuk yapınca onlarinda bi çıkarı olucak. Bizim milletimiz boş konuşmayı çok seviyor maalesef.
sen birinciyi yap ki ikinci ne zaman diye konuşacak malzemeleri olsun
sad story...

Cnm dışarı yürüyüşe gidemiyorum kızım var küçük ondan evde yapıyorum zaten leslie yi cok ağır hareketleri yok zaten onun yapılabilir gibi geliyor ama mekik bacak hareketlerini ve step i bırakayım cunku onları yaparken çok zorlanıyorum
Zorlandığın hareketleri bırak canım aynen

Buna koyduğun patlıcanı da közleyebilirsin. Pratik olsun diye kavuruyorum bazen böyle.

Benim tarif defterim epey geniştir sebze ve bakliyat açısından 😂
Harika valla. Ben yeni yeni yapıp yemeye başladım çoğu şeyi. minseo minseo sen İzmirlisin bilirsin diyor hep ama benim zeytinyağlılarla otlarla salatalarda hiç aram yok 🙈 tam bir doğu mutfağı hayranıyım et olsun et getirin bana modundayım 🙈 artık zorlansam da deniyorum, çoğu sebzeyi evlendikten sonra yitip denemeye başladım. Ama yine de çok sevmediğim için repertuar baya sınırlı kalıyor sevdiğim sebzelerle ve değişik şeyler deneyemiyprum o nedenle. Aslında en sağlıklısı hepsinden dengeli beslenmek ama işte yavaş yavaş olur inşallah.
Valla haklısın canım ama işte ben yıllarca nerdeyse hiç yemediğim için bir şekilde sebze alıyor almak benim için yine de iyi diye düşünüyorum yiyorum valla 😔
Az önce eve geldim canım 637 çıktı😍😍😍pazar günü 178 di
Çok tebrik ediyorum derim canım gözün aydın sağlıkla ilerlesin inşallah

Mrb benimde adetlerim düzenlidir. 10 ekimde adet olmam lazım ama hala olmadım Testte negatif. Acaba idrar testinde çıkmıyor olabilir mi diye düşünüyorum. YouTubedan bikac video izledim. Bikac insanın başına gelmiş böyle bi durum. Dijital teste bile çıkmamıs kan tahlilinde çıkmış.
şuan ağrım da gitti. Bir kan verseniz yarın acaba stresten mi gecikti. İdrar da çıkmayıpta kanda çıkan var evet bende okumuştum inşallah sizin öyledir

X