Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sakinim ya bu sefer alistim artik testlerede ilk heycanlar kalmadi 😂 benim e2 yuksek ostrojenim o yuzden tirsiyom biraz bakalim artik 1 haftaya belli olur catloyomu kistlesiyomu nedir
canım hiç stres yapma çatlar,

Ne kadar yüksek ki kaç çıkmıştı en son mesela. Bi de neden yükelirmiş E2 , benim de 3. gün testinde 74 çıkmıştı

ben 5 ay boyunca ovulasyon denedim hep reglden sonra 4. Gün yumurtlamam oldu. Demekki düzenli diye yapmayaya başladım artık ovu😂
Ne acayip cidden her beden değişik iyi ki farketmişsin normalde regl sonrası çok sallanmaz yumurtlama olmuyor diye 😅 doktora hiç sordun mu peki bu durumu canım bir de döngün kaç gün?

Benim düzenli reglim de bu ay böyle yumurtlamak istedi heralde ben de anlamadım 😅 testler bence de faydalı canım
Belki geçen aydan kıyıda köşede saklanmış bir yumurtacık varsa o gelişmiş olabilir mi acaba ☺️ benim reglim normalde düzensiz pcos var o yüzden test bana çok iyi geliyor yumurtladığımı görünce bile seviniyorum psikolojik olarak rahatlıyorum 😁

Ne acayip cidden her beden değişik iyi ki farketmişsin normalde regl sonrası çok sallanmaz yumurtlama olmuyor diye 😅 doktora hiç sordun mu peki bu durumu canım bir de döngün kaç gün?
Evet canım doktorada baktırdım yumurtlama takibi gerçekten doğru testle orantılı. Döngüm 28-29-30 değişiyor. Ama bi yerde hata yapıyorum herhalde 15 aydır gelmedi miniğim😂

Gelin bana yapim difrizimde bamya var 😆 yanına da bi salata patlatırız bi de buz gibi ayran 🤤🤤🤤
biz senle zaten bi yerlerde bi denk gelirsek heralde dünyayı unutur 18 saat falan çocuk bebek tırnak etlerimiz dirençlerimiz konuşuruxz :KK70:

Belki geçen aydan kıyıda köşede saklanmış bir yumurtacık varsa o gelişmiş olabilir mi acaba ☺️ benim reglim normalde düzensiz pcos var o yüzden test bana çok iyi geliyor yumurtladığımı görünce bile seviniyorum psikolojik olarak rahatlıyorum 😁
Aynen dediğin gibi oluyormuş kuzum doktor onayladı bunu 😅

Bu sabah büyük bir heyecanla doktora gittim. Aslında 1 aydır deniyoruz mucize olmasını beklemekti benimki... ve kan testinin sonucuna göre hamile değilim. Regl olmadım henüz ama test yanılmaz sanırım.
gözledimden yaşlar dökülmeden bu kadar çok istediğimi bilmiyordum. Bir de genel kan tahlilinde AMH 2.36 çıktı, sizce nasıl? Yaş 33

Her bünye beden adet döngüsü bir olmadığı için olabiliyor elbette ama ben çok faydası olduğunu düşünüyorum testlerin bazılarını strese sokarken bazılarımızı daha da rahatlatıyor psikolojik olarak ☺
canım hangi marka ve kaçlı almalıyım

Evet canım doktorada baktırdım yumurtlama takibi gerçekten doğru testle orantılı. Döngüm 28-29-30 değişiyor. Ama bi yerde hata yapıyorum herhalde 15 aydır gelmedi miniğim😂
O zaman testin yanlış gösterme ihtimali yok kuzu 🤔 ben de ilk pik görünce kafam karışmıştı acaba test mi yanlış vs diye aynı böyle çıktı üstteki pik alttaki dün çatlama. Eşm kontrol oldu mu canım? Çok nazlı olacak bizimkiler

Eklentiler

• IMG_20201012_213751.jpg
    IMG_20201012_213751.jpg
    114,2 KB · Görüntüleme: 23
Bu sabah büyük bir heyecanla doktora gittim. Aslında 1 aydır deniyoruz mucize olmasını beklemekti benimki... ve kan testinin sonucuna göre hamile değilim. Regl olmadım henüz ama test yanılmaz sanırım.
gözledimden yaşlar dökülmeden bu kadar çok istediğimi bilmiyordum. Bir de genel kan tahlilinde AMH 2.36 çıktı, sizce nasıl? Yaş 33
Adetiniz gecikmiş miydi? Erken mi yaptırdınız test? Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah hayırlısıyla sağlıkla olsun. Üzülüyor insan haklısınız ama demek ki daha zamanı gelmemiş. Hem kendiniz diyorsunuz ilk ay diye. İlk ay gebe kalma olasılığı yüzde 20 falan yani sizin gibi çoğu kişi zaten o grupta kalıyor. Bence yaşa göre amh iyi benim yaşım 29 amh 1.38 çıktı düşük ama sıkıntılı değil demişti doktorum. Ama mesela burada başka bir arkadaşa 1.45 değer ile 27 yaşında düşük diye tüp bebek yapmışlar. Doktorların görüşü de değişiyor sanırım.

X