Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar sizce bugün pik olmuş mu tam emin olamadım Bi gün daha var gibi mi

Eklentiler

• IMG_20201012_183141.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 49
Olmazsa oyle yapayim canim cok sagol yardimin icin
Ne demek canm inşallah acilir hsgyle tuplern bidahakineve sana umut olsun bi arkadasimin yakini gecen yil hsg cekilei doktor tuplern tamamen tikali demişti ama kadn hsgden 2ay sonra kendiliginden gebe kaldi

Ne demek canm inşallah acilir hsgyle tuplern bidahakineve sana umut olsun bi arkadasimin yakini gecen yil hsg cekilei doktor tuplern tamamen tikali demişti ama kadn hsgden 2ay sonra kendiliginden gebe kaldi
Yaa darisi basimiza canim Allahim insallah hepimize isteyen herkese tez zamanda nasip eder insallah :)

Her gün derken canım yani adetin bitti şimdiye kadar hergünü mü değerlendirdiniz?

Evet canim ilk defa bu ay oyle denedik adetim 13 eyluldeydi 7 gun surdu sonra bittigi gun birliktelik oldu bugune kadar oyle denedik cok sukur oldu allah sizlerede nasip etsin
Bebegin kaçma fırsatı olmamış balım benim Rabbim sağlıklı ilerletsin inş

canim bizde normalde oyleyiz bu ay ben biraz bebek icin birde boyle deneyelim dedim ama nasip iste allah herkeze nasip etsin
Takviye falan kullandınız mı canım sen yada eşin? Cünkü üst üste ilişkide sperm kalitesi için önerilmiyor ama sizde tuttuğuna göre etkilenmemiş

Aynen ahiretimizde sefaatcimiz olurlar insaallah Rabbim neyi neden verdi bilemeyiz ama hic suphesizli iyiligimiz icindir her zaman sukur ediyorum tabiki Allahim daha iyisini nasip etcek inaniorm ve sabirla bekliorm Allahim insaallah w etsin hayirlisiyla Hepimize

Takviye falan kullandınız mı canım sen yada eşin? Cünkü üst üste ilişkide sperm kalitesi için önerilmiyor ama sizde tuttuğuna göre etkilenmemiş
Hayir canim takviye kullanmadik hatta bende arada sigara iciyorum bir kac gundur aci tat geldi agzima dokundu bide 3 gundur sigara icince basim donuyor normalde olmaz oyle esimde sigara icen biri bem sadece bu ay doktora gittim hormon testleri yapti temiz cikti prolaktin sut hormonum biraz yuksek cikti bu ay ilac ictim hamile kaldim bu ilaci icip hamile kalan cokmus bemde okudugum kadariyla

Anladım kuzum. Bilgiler için cok sagol, sağlıkla kucagına al bebeğini inşallah

Kizlar belirtilerim yedi sekiz gundur kasikta batma agri bel agrisi iki uc gundur hafif bas donmesi idrara surekli cikiyorum bende usuttum sandim uc dort gundur gogus uclarim agriyor hassaslasmis bugunde gogsumun koyu yerimde damrlanmalar gordum sismis boyle migde bulantisi henuz yok adetim yarin ama bir haftadir bitmeyen bir kasik ve sirt agrim
Var normalde batma falan olmazdi ilk defa boyle olunca suphelendim test yaptim 1 gun kala cikti yarin sabah allah nasip ederse kan vercem insallah hersey yolundadir allah isteyen herkese versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…