Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım senin erken döllenme olmuş galiba reglden önce normalde bu kadar koyu çıkmaz
Bencede canim zaten 1 haftadir belim kasiklarim agriyor idrarada surekli cikiyorum bende usuttum sandim bir arada kabiz oldum afedersin 1 hafta onceydi gecti cok heyecanliyim yarin hastaneye gidip kan vermeyene kadar icim rahat etmicek heralde buraya yazicam insallah rabbim bu heyecani herkese yasatsin

Korkma canım güzel sonuçlar alacaksın

Alttaki Bugün ki testim, yumurtlama akıntım var
tam lh dalgalanmş dicem ama akıntım var diyince iş karışıyor. bence sen normal döngüne göre hesapla ben bunun yumurtlama olduğunu düşünemedim çünkü o zaman ciddi anlamda ovüde yakalayamıyorız ve yumurta takibi mi yaptırcaz yada gün aşırı işte. senin öyle bi durumun var canm bence gün aşırı devam et bakalım nolcak

Kizlar yaptım yine ovu en alttakini simdi yaptım son 3 Günün testleri sizce çatlamış mi yoksa yeterince silinmemis mi

Eklentiler

• 20201012_200948.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 47
İyi de her ay günümüzde yumurtlamıyoruz ki takvime göre birebir yumurtlayan çok az var, doktorlar o yüzden zaten gün aşırı diyor ben bu kadar lh dalgalanması olacağını sanmıyorum çünkü hem sağ kasığım ağrıdı hem akıntım vardı bugün

Kizlar merhaba birsey sormak istiyorum belki bileniniz vardir diye.
Adetin 12. Gunu rahim filmi cekildim iki tup de tamamen kapali cikti ama ben 3 kez gebelik yasadim en sonuncusu da subat ayindaydi. Bikac ayda tupler nasil tamamen kapandi hicbisey anlayamadim tup bebek dedi direkt doktor

Kürtaj olduysan eğer yapışıklık olmuş olabilir, belki tüpe yakın bi yerde olduysa tüpün kapanmasına da sebep olmuştur çok geçmiş olsun canım. Hsg sonrası tüplerin açılma olasılığı, yapışıklıkların gitmesi çok yüksek.

Allah Allah nasıl kapanmış ki herhangi bi operasyon yaşadın mı filmde açılmamış mı tüpler canım

Herhangi bir karın içi enfeksiyon, operasyon geçirdiniz mi? Gebelikleriniz doğumla sonuçlandı mı? Kürtaj oldunuz mu? Dış gebelik? Veya sezaryen doğum yaptıysanız bu da yapışıklık oluşturabilir tüm bu sebepler. Ama güvenemiyorsanız bir yerde daha çektirin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…