Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
görüyorum da kuzu ne bilim sanki orda olsa da çatlamamıyo gibi geliyo bana bak atayım böyle ama tabi bana çatlamıyo gibi geliyor sağdaki rakamlar ilk adet üzerinden geçen günler
Cnm böyle pik ardından siliklik gördüğün halde catlamayabiliyor mu ?bende dün pik gördüm çok sevindim yumurtlama oldu diye o zaman kesin değil pik ve siliklesmeyle catlamayi anlamak :KK43:

Cnm böyle pik ardından siliklik gördüğün halde catlamayabiliyor mu ?bende dün pik gördüm çok sevindim yumurtlama oldu diye o zaman kesin değil pik ve siliklesmeyle catlamayi anlamak :KK43:
bana da doktor onlara çok güvenme dedi biri de kullan tabi eğer seni etkilemiyorsa dedi. görev gibi görmüyosan falan ben karşıyım dedi. yok canım enseyi karartmak yok çatlıyodur bende pko var belki ondan ben öyle hissediyorumdur 😌

bana da doktor onlara çok güvenme dedi biri de kullan tabi eğer seni etkilemiyorsa dedi. görev gibi görmüyosan falan ben karşıyım dedi. yok canım enseyi karartmak yok çatlıyodur bende pko var belki ondan ben öyle hissediyorumdur 😌
Canım çatlamasa testin öyle çıkmazdı ki

Bizim topiğin uğuru var 😍💜 kan ne zaman vereceksin canım? 1.sayfadaki soru cevabı müsait olduğunda yap canım arkadaşlara toplu yanıt olsun☀
Tm canim yarin sabah kan verecem hastaneye gidecem bakalim hayirlisi yarin cevaplarim allah sizede nasip etsi ben bu ay bide prolaktin hapi kullandim ya kimyasal falan degildir deme korku girdi icime suan hic kimyasal gebelik yasamadim zaten adetim yarin ama 1 haftadir kasikta batma agri bel agriisi cekiyorum simdi bile agrim var

işte reglim az geliyo benim son 6-7 aydır ondan mı acaba dedim ondan dolayı da amh da ısrarcı oldum aslında. yok yok benm rahim filmi şart oldu
Sen bi film çekil de rahatla kuzu reglin miktarını ins direnci etkileyebilir benim çok yoğundu ins direnci düştükçe normale döndü

Tm canim yarin sabah kan verecem hastaneye gidecem bakalim hayirlisi yarin cevaplarim allah sizede nasip etsi ben bu ay bide prolaktin hapi kullandim ya kimyasal falan degildir deme korku girdi icime suan hic kimyasal gebelik yasamadim zaten adetim yarin ama 1 haftadir kasikta batma agri bel agriisi cekiyorum simdi bile agrim var
Prolaktin sıkıntılı bi ilaç olsa hamile kalmaya çalışanlara vermezler canım kullanırken hamile kalan çok var içini ferah tut testin güzel koyulukta inşallah bi sıkıntı yaşamazsın

Cnm bende de pko var zaten aslında doktorun dedigi gibi cok da güvenmemek lazım da ne bilim pik görünce heyecan yaptım
Bugun siliklestimi senin testin
Birazdan yapacağım kuzum saatini bekliyorum

Alttaki Bugün ki testim, yumurtlama akıntım var

Eklentiler

• IMG_20201012_190304.jpg
    IMG_20201012_190304.jpg
    109,4 KB · Görüntüleme: 38
X