Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
hepsi ayrı stres unsuru bazen bazı şeyler bilmemek daha mı iyi acaba diyorum 4 te doktoru arıcam strese girdim şimdiden
Aynen ya bilmeyip rahat olanlar çatır çatır hamile kalıyor biz şu çizgi var mı görüyor musunuz, üst üste mi değerlendşrsem boşluk mu versem, şunu yiyip içsem sıkıntı olur mu diye diye kaç ay geçiriyoruz. Biyokimyasal gebelik denilen şeyi burada öğrendim ben ve nasıl kaygılanoyoruz şimdi hepimiz ya öyleyse diye.. sen sakin ol canım sonuçların güzel çıkmış inşallah doktor da güzel yönlendirme yapar aklındaki bütün soruları sor geçiştirmesin

Cnm benim de o akintidan geldi 3 gun önce ama piki dün gördüm daha demekki catlamadan önce geliyor o akinti

Kişi istiyorsa doktorlar ona göre davranıyor diye düşünüyorum. Daha fazla stres yaşamayıp vakit kaybetmeyip biran önce tüp bebek istenirse doktor da kabul ediyor ve yapıyor. Ben de biraz öyle düşünüyorum, bu yolda insan çok yıpranıyor çünkü.

Hirasarem hayırlı olsun bariz var bu senin testin Koyulaştırdım

Eklentiler

• 73C4B1B3-70D7-49D5-9799-4D32D014E8DA.jpeg
    42,9 KB · Görüntüleme: 38
Kesinlikle cahillik mutluluk getiriyor, inşallah kuzum heyecanlıyım bakalım ne dicek

Dün pik göründü canım reglim biteli bugün 3. Gün
O zaman bugün yumurtlaman oluyor cnm ama o ateş ölçümunu böyle gun içinde yapmıyorlar galiba sabah yataktan çıkmadan olcuyorlar ben hiç denemedim bu yöntemi ama öyle okudum hep

Kimyasal olması için değerinin 5in epey üstünde olması lazım canım. Hatta öyle hemen de düşmüyor değer.

Arkadaşlar merhaba, bende aranıza yeni katıldım. Bu ay ilk deneyimimizi ovülasyon ile değerlendirdik. Yumurtlamadan sonra göğüslerim çok ağrıdı, kasıklarım da çok ağrı oldu. Adetime 2 gün kaldı bugün kan testi yaptırdım. Sonucu bekliyorum
3 gündür göğüslerim de ağrı iyice azaldı çok merak ediyorum sonucu
Allah hepimize nasip etsin

O zaman bugün yumurtlaman oluyor cnm ama o ateş ölçümunu böyle gun içinde yapmıyorlar galiba sabah yataktan çıkmadan olcuyorlar ben hiç denemedim bu yöntemi ama öyle okudum hep
Ben öylesine ölçtüm kuzu işyerinde derece var bakalım bugün ovü nasıl çıkacak

Canım dediğim gibi kan değeri 5 üstü olmadan olmuyor kimyasal

Hayırlısı olsun canım

canım o akıntıdan 2 gün sonra falan pik oluyo bende

Kusura bakma canım yeni gördüm dünden beri sağ kasığım çok batıyo bacağımda sanki damar çekiliyomuş gibi eğilip kalkmakta zorlanıyorum nefesim kesiliyor. Canım oğlumdan öncede bir düşük yaptım ama oğlumdaykende kanamam oluyordu düşük tehlikem vardı doktorlar hep hiç bir sorunun yok diyordu ilk defa çocuk için tedaviye başladım bu sefer doktor kontrolünde olsun diye oda kan sulandırıcı verdi pıhtılaşma var dedi eğer hamile kalırsam karından iğne verecekmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…