Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım ben adet olmadım kan verdim o da 96 çıktı galiba hamileyim korktuğundan daha bekliyorum bu haftada geçsin diye

Düşük demişti gittiğim her doktor canım. Yaşına göre yumurtaların az denmişti tabi çok üzülmüştüm. 29 a geldiğimde 1,38 in altına inerim kesin belki de inmişimtir tüp bebek tedavisi de gördüm

Hayırlı olsun canım, bebekmi bebeklerin mi olacak 2 haftaya kesin belli olur ❤
Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Ve olmayan bekleyen bizlerede nasip etsin inşallah
Teşekkür ederim canımm aminn Rabbim en kısa zamanda size de nasip edee inşallah3 haftası var demişti hemşire ultrason için orda belli olacak inşallah ikiz gebelik mi tek gebelik mi

koyulaşma olmuş canım kanda daha kesin belli olur tabi, hadi güzel haberlerle gelin bize Hirasarem ile. ekim bereketli başladı maşallah

bence gayet iyi :)

EE peki bi daha daha yumurtlama olabilir mi? Yani o ay içinde iki kez yumurtlama görülür mü?

27 bana da yaşına göre çok düşük dediler tüp bebek doktorum alttan muayene ettiğinde çok az acil tüp bebek demişti iyiki de yaptırmışım♥
Şaşırdım canım evet zaten amh tek başına değerlendirilmiyor aslında muhtemelen senin muayene bulgularına göre de öyle düşünmüştür. Sevindim neyse ki ilk denemede tutmuş bundan sonra öyle su gibi geçsin sürecin inşallah.
Ben şaşırdım açıkçası ilk okuduğumda , aramızda pek yaş yok hemen o kdar düşer mi bir iki yılda bilmiyorum. Ben de gözden bir şey kaçsın istemiyorum senin doktorun hiç vakit kaybetmemiş iyi de yapmış. Hayırlısı olsun bakalım ben şu an tüp bebeğe çok sıcak bakmıyorum ama aylarca uğraşıp yıpranıp vakit kaybetmek de istemiyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.

Yaa inşallah çabucak geçsin bu günler canımmçok şükür. Evet canım 2 sene var inşallah çok azalmamıştır da erkenden menopoza girmeyiztüp bebek de zor bi süreç canım çok vakit kaybetmeden karar verip biryerden başlarsan iyi olurHayırlısı olsun inşallah

Teşekkürler canım bakalım bir dahaki ay gebelik olmazsa çağırmıştı doktor zaten. Ona göre bir planlama yapacağız

Aynen deli gibi olmuştuk öyle mi böyle mi diye düşünürken. Bugün yaptın mı tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…