Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
sağol canım onu direk çekip mi içiyosun blendırda smoothie gibi, yoksa kaynatıyo musn
Kaynatiyorum canim içine limonda dilimleyip atiyorum gebe kalmadigima eminsem bunu iciyorum bi de aspirin suda eritip iciyorum geliyo 2 3 gune adetim aspirin cok icmiyorum 1 2 tane maydonozda 3 4 gun devam ediom sabah aksam gelio polikistik var bendede adet getiren her yontemi denedim ve biliom malesef uygulamiş olarak

22. gündeyim yaa niye böyle oldu hava değişimi mi macun mu moralim çok bozuldu o_O
Canım hava değişiminden olabilir bu ay herkesin döngüleri bir şaştı. Genelde geç regl oldu çoğunluk mesela ben erken oldum. Üstelik ovulasyondan sonra net 14 gün sonra olurdum hep. Bu sefer 11 gün sonra falan başlar gibi oldu. Yani epey değişti. Macun da etkiliyor olabilir ama sanki o daha koyu gösterirdi önceki günler gibi düşündüm yani bilemedim 🤷 devam et yapmaya bence bazen bir buçuk ay sonra bile pik gören oluyormuş 🙄

22. gündeyim yaa niye böyle oldu hava değişimi mi macun mu moralim çok bozuldu o_O
bilmiyorum ki valla belki de kaliteli bi yumurta oluşuyor önceden zamanında oluyordu ama kalitesini bilmiyordun bence moralini bozma her şeyin bir sebebi var ben de erken yumurtladım ama umrumda değil gün aşırı devam regle kadar

kizlar afedersiniz ama bugun seffaf akintim var ama ovu testim silik cikiyo acaba yumurta buyumedimi daha yakinmi buyumesi yoksa erkenden 17 18 mmken catlamis olabilirmi kasigimda agri var ama bilemedim adetiminde 11. Gunu erken henuz ama fikri olan varmi

1,43 bana da çok düşük gelmedi aslında
Ben 29 yaşındayım yanlış hatırlamıyorsam 1.38 çıkmıştı. Tabi ki azaldığını gösteriyor rezervlerin ama doktor 1in altı genelde sıkıntı demişti. Ama yaşı 20li bir şeyse belki o değer Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 yaşına göre düşük mü kaçıyor acaba 🤔

ARA VERİcem ne yazık ki biraz yıprandım, tüp bebek söylenmişti zaten onun için giderim kendimi toplayıp,
Canım burda bugün tüp bebekle hamile kalan bi arkadas soru cevap yapmıştı cok mutluydu da ilk denemede tutmuş. kendini toparla ve sende dene bakalım umarım sende cok mutlu olursun🙏🏻

kizlar afedersiniz ama bugun seffaf akintim var ama ovu testim silik cikiyo acaba yumurta buyumedimi daha yakinmi buyumesi yoksa erkenden 17 18 mmken catlamis olabilirmi kasigimda agri var ama bilemedim adetiminde 11. Gunu erken henuz ama fikri olan varmi
Benim genelde o akıntıdan iki üç gün sonra testte pik görüyorum. Normal bence devam edin test yapmya

Ben 29 yaşındayım yanlış hatırlamıyorsam 1.38 çıkmıştı. Tabi ki azaldığını gösteriyor rezervlerin ama doktor 1in altı genelde sıkıntı demişti. Ama yaşı 20li bir şeyse belki o değer Kocasininprensesi93 Kocasininprensesi93 yaşına göre düşük mü kaçıyor acaba 🤔
olabilir canım 3 klomen tedavisini de cevap alamayınca belki ondan tüpe yönlendirmiştir

Kızlar yumurtlamada vücut ısısı kaç derecelerde oluyor, şimdi ölçtüm 36,7 çıktı benim

X