Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ahh ne desem ki... Allah herşeyin hayırlısını versin... Ben Hatay'dan yazıyorum.. 2 gündür yanıyoruz ilk yangın bizim toki sitesinin dibinde başladı yani ilk molotofu burda attılar... Allah yardımcımız olsun daha 1 saat çnce eşlerimiz tüm herkes terörist kovaladılar askerle polisle halada nöbetteler... O yüzden ne desem bilemiyorum
Benim anlam veremediğim koskoca şehir yandı hiç bi haber kanalında 10 sn den fazla lafı geçmedi. Elazığ da deprem oldu yardımlar istendi herkes bişiler gönderdi para toplandı. Yangının depremden ne farkı var insanların evler arabaları yandı ormanlar kül oldu. Başka bi ülke olsa şuan OHAL ilan ederdi.

Kizlar ya ben anlamadım şimdi bu ovu testleri kafamı karıştırdı 25. Günde yumurtlama olması mümkün mü yani ben böyle geç yumurtlayan var mi ya da geç olan yumurtlama sağlıklı olabilir mi bu arada adet döndüm düzensiz son 4 ayda en erken 35 en geç 47 günde adet gördüm
canım gayet de mümkün gebenin günlüğünde 42. gün yumurtlayıp gebe kalan biri vardı 🌼 ıumudunu kaybetme sakın

minseo minseo eczhnm eczhnm fiona13 fiona13 ben geldim bebişlerrrr napıyosunuz 😍
Ben dün akşam eşimin erken doğum günü için uğraşıyordum kuzum sen napıyorsun 😍
Benm evim sahile yakın canım buralara yaklaşmadı eşimin çalıstıgı işyerine saldrdılar ama söndürüldü cok sükür arkadaslarım evsiz kaldı:KK43:
Çok geçmiş olsun bizim burda içimiz yandı sizi düşünemiyorum 😣
Ahh ne desem ki... Allah herşeyin hayırlısını versin... Ben Hatay'dan yazıyorum.. 2 gündür yanıyoruz ilk yangın bizim toki sitesinin dibinde başladı yani ilk molotofu burda attılar... Allah yardımcımız olsun daha 1 saat çnce eşlerimiz tüm herkes terörist kovaladılar askerle polisle halada nöbetteler... O yüzden ne desem bilemiyorum
Allah yardımcınız olsun canım 😣
Kızlar ilk 5 dakika da çıktı ama marka için kötü yorumlar var güvenemiyorum bence kurma çizgisi mecburen beklicem ay inşallah doğrudur ve üzülmem, zeynep-ahmet zeynep-ahmet @masalkzz @Paci34
Kuruma çizgisi ilk 5dkda çıkar mı ki 🤔 ben hiç yaşamadığımdan soruyorum canım 😬

Benim anlam veremediğim koskoca şehir yandı hiç bi haber kanalında 10 sn den fazla lafı geçmedi. Elazığ da deprem oldu yardımlar istendi herkes bişiler gönderdi para toplandı. Yangının depremden ne farkı var insanların evler arabaları yandı ormanlar kül oldu. Başka bi ülke olsa şuan OHAL ilan ederdi.
Kesinlikle sana katılıyorum, öylesine dünynın başka yerinde yaşanmış gibi haberlerde gösterip geçtiler. Ben çok geç öğrendim bu kadar ciddi olduğunu.

günaydınn canım düşmüşler ciddeen 🙏🏻 süper olmuş inşallah zemin güzel şimdi sırada devamı var :) macunun etkileri var mı sence ?
Macunda hayıt otu var ins direncini de geliyormuş, Prolaktini düşürüyomuş ilaç kullanmadan önce hayıt deneyin diyordu hatta yazıda dün okudum gazete bi diyetisyen yazmış ve çörek otu da ins direncini düşürüyomuş macunun içinde o da var ne kadar etki etti direne bilmiyorum ama prolaktinim daha da düşmüş mesela ona etki ettiği kesin

Kesinlikle sana katılıyorum, öylesine dünynın başka yerinde yaşanmış gibi haberlerde gösterip geçtiler. Ben çok geç öğrendim bu kadar ciddi olduğunu.
Ben de aynı şekilde sosyal medya da videoları görmesem normal bi yangın diye düşünüyordum

Ben dün akşam eşimin erken doğum günü için uğraşıyordum kuzum sen napıyorsun 😍

Çok geçmiş olsun bizim burda içimiz yandı sizi düşünemiyorum 😣

Allah yardımcınız olsun canım 😣

Kuruma çizgisi ilk 5dkda çıkar mı ki 🤔 ben hiç yaşamadığımdan soruyorum canım 😬
Ya gölge gibi çıktı ama varda daha koyu çıkmazı gerek mi ben o yüzden dedim sonradan çıkmadı ilk neyse o çizgi kaldı pembe renk değil işte hayali 🤷🏻‍♀️

Migren yeni mi çıktı yoksa? Arada yoklar mı böyle? Regl dönemleri artıyormış öyle duymuştum 😔 inşallah bir an önce toparlar canım. Çok teşekkürler güzeldi valla 😊 bu ay yeniden umutla devam edeceğim, olmazsa çünkü doktora gideceğimiz ay geldi korkuyorum biraz. Hayırlısı artık 🤷

Hmm anladım canım ben nedense hemen düşünce görecek gibi düşünmüştüm. 1 ayı geçti bence aslında, inşallah böyle daha da düşer de rahat rahat ilgilenir doktor da, ama bence düşmesinin etkisi de olabilir inşallah hiç gerek kalmadan bebiş görmeye gidersin umarım. Ben de muhtemelen bu ay da olmazsa bir sonraki regle eşimin sperm testiyle birlikte benim hormon testlerim yaptırmaya gidicez. Ona göre bakalım ne diyecek ben rahim filmi ister diye düşünüyorum. Bir de geçen sefer sekreterin unutması yüzünden aç gitmeme rağmen şeker ve insüline bakılmamıştı. Bakılsaydı o açıdan da vakit kaybetmemiş olacaktım, çünkü insülin direnci varsa o zaman konuşacağız ayrıca önereceğim şeyler olacak demişti doktor. Neyse bakalım hayırlısı. İnşallugerek kalmadan bu ay olur
Migrenim var zaten. Sık sık yoklar. Biraz daha ağır geçiyor bu defa.

Dr konusunda korkma. Kontrollü gitmekte fayda vardır.

X