Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canım benim 21 . gün progesteron 32 çıktı biraz heves edip çarşamba kan verdim. Malesef negatif
Neden o kadar yüksek çıktı? Çok mu yumurtan vardı? Yoksa progesteron ilaç mı kullanmıştın?
Çünkü benim normal zamanlarda 18 gibi bir rakam çıkmıştı 21 günü doktor çok iyi yumurtluyorsun demişti 32 çok fazla.

canım hiçbişey kullanmadım ki pko var işte amh 2.98 çıktı çok yumurtam oldunu da sanmıyorum bilmiyorum inan yahu internetten kötü kötü şeyler yazouo benim göğüs hassasiyetim var sağda. allah korusun başka bişiy beliritis olabilir diyo nette . göğsümü elleyip duruyrum yüksek çıkmasına da sevinemez oldık yani

Kardeşim hemşire daha dün bu ilacı söyledi. İlaç mümessilliği yapmış iş arkadaşı söylemiş. Bu ilaçtan çok iyi geri dönüşler alıyorduk diye. Biz ultrason sonuçlarını bekliyoruz şuan. Doktora danışarak kullanmak isyoruz bakalım ne diyecek .

Ataym canm hiz %25 %35e yukselmesi lazm ama maalesef bi tek ona fayda etmedi
Bu kruger testi sonucu mu? Bizim testte böyle bi Bilgi yoktu, o yüzden bilemedim.
Hızın artması ile ilgili doktorunuz ne söyledi peki? Başka bi tedavi önerdi mi? Çok geçmiş olsun, umarım güzel sonuçlar alırsınız

Canım gögüsle progesteron un hiç bi alakası yok bence, göğsün için prolaktin hormonunu bi ölçtür adetinin 5. Günü.
Göğüs ağrın belki hamileliktendir :) bu progrstoron un 32 çıkması bana hamileliği çağtıştırıyor hadi hayırlısı fionacığım

Bilmiyorumki canm spermiyogram istedim dedi doktor kruger farkli bisey mi bilmiyorumm Bu sonuclar gebelige engel degil sayi iyi oldugu icin dedi keciboynuzu ve combifertile devam edin dedi bu ay hsg cekildim beklemedeyim hayirlisii

inşallah kuzumcum ya ama olsa çarşamba günü çıkardı değil mi? yani aslında testtte silik çizgi gördüm gibi ondan da veriyim dedim ama 0,100 yani öyle 2-3 falan da değil biraz üzüldüm ama ne biliyim olsa kan testinde keisn çıkardı diyorum kendimce

daha önce de prl yüksekti geçen sene yazın dostinex kullandım o zaman göğüs ultrasın da girmiştim.

Neler neler okuyoruz burda çok ümiylenme ama kesin yok da diyemeyiz progesteron 32

Eğer gebelik yoksa bu durumu kesinlikle doktorunla görüş, pkolu kişilerde hep düşük çıkar bu progrstoron, bi sebebi olmalı bunun.

Bilmiyorumki canm spermiyogram istedim dedi doktor kruger farkli bisey mi bilmiyorumm Bu sonuclar gebelige engel degil sayi iyi oldugu icin dedi keciboynuzu ve combifertile devam edin dedi bu ay hsg cekildim beklemedeyim hayirlisii
Biz de bu ay verdik sperm testini. Kruger morfolojiyi ölçüyo, aynı numuneden bakıyorlar. Baş, boyun, kuyruk yapısına bakıyorlar. Biz Ankara Düzen laboratuvarında vermiştik.
Ben de hsg çekildim. Aynı şekilde ilerliyomuşuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…