Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Herzaman duzenli pik gorurum normalde. Bu ayki pik bes gun once oldu

Eklentiler

• IMG_20201009_114910.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 37
Canım benimmm sen neler yapıyosunn, ama negatif kan sonucum anlamadım
Eylulde hsg cekildim bat 14-16si gbi 3gun once test yaptim negatif sanrm cok erken yapmişim hayirlisii canm bende sen 2sonra bidaha kan ver progesteron yuksek cikmis adet zamani 1 yada altinda cikar diye biliylrumm

Merhaba kızlar bende 3 yıldır ikinci çocuk için uğraşıyorum bat tarihi 28 ekim bende burda deneyimlerinizden faydalanmak birazda dertlerinize ortak olmak istiyorum

Eylulde hsg cekildim bat 14-16si gbi 3gun once test yaptim negatif sanrm cok erken yapmişim hayirlisii canm bende sen 2sonra bidaha kan ver progesteron yuksek cikmis adet zamani 1 yada altinda cikar diye biliylrumm
Canım hayırlısı olsun hakkımızdaa yaaa anlamadım ki idrarda 2dk içinde çıktı çizgi bi de ya

Canimm internette 32 normal degerler arasinda diyo, niye stres yaptinki sen

Hic anlamadim canim, bugun oylesine yapim dedim boyle cikti. Bir kac gun daha yapim bakalim nolucak. Keske erken yumurtlamasaydim, antibiotik iciyorum
canım sen değerlendir yine de bazı antibiyotikler zarar vermiyor sıkıntı olmaz belki

Canım galiba adet baslamasıyla atılıyor kist. Sancın falan cok oldu mu?
Daha adet gelmedi canım bakalım nasıl olcak umarım atılır da tedavim gecikmez
Tatlım gelmedi henüz adet ama bel ağrısı başladı, eskiden karın ağrısıyla adet olurdum artık şiddetli bel ağrısıyla, akşama gelmeye başlar heralde

Günde 1 kez alınıyorsa 3 ay gider gayet uygun olur fiyatıda kaç kere alınıyor acaba. Bi kaç yerde kullanıcı yorumlarını okudum memnun kalanlar var. Ama doktora sormak lazım canım kişinin başka rahatsızlığı varsa belki iyi gelmeyebilir. Genelde vitaminlerden oluşuyor ama bilemeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…