Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
aynen kuzum benim eşimin sonuçları iyi çıktı ama ben dediğin gibi hızı sayısı artsın dedim belki faydası olur ne kadar çok sperm o kadar şans sonuçta

film tüpler açık herşey güzel kuzum allahın izniyle :) inşallah canısıı troid düşük çıktı bende bakalım haftaya kontrolüm var sonrada kadın doğuma gitçem yine nasipse olsun kist düşer erir benim arkadaş ada çayı içerek eritti kistleri bende soğan suyunu duydum kist için inşallah rabbim gönlüne göre versin kuzum

Kizlar bata son 3 gun ama dun felaket bir sancim bel agrim vardi dedim simdi regl olcam elhamdulilllah daha olmadim fakat ben hic boyle belirtiler yasamazdim sizce iltihap olabilirmi

minseo canım senin testin koyudan siliğe döndükten sonra diğer günler daha da silikleşti mi yoksa sonra tekrar pike mi yaklastı?

canım senin adına da üzüldüm.
İnşallah hayırlısı olur yılmak yok yola devam :)
Sağlık olsun inş devamı gelir

aynen kuzum benim eşimin sonuçları iyi çıktı ama ben dediğin gibi hızı sayısı artsın dedim belki faydası olur ne kadar çok sperm o kadar şans sonuçta
Sanırım erkekteki morfoloji oranı kadındaki amh değeri gibi, yani dışarıdan alınan takviyelerle yükseltilemiyo
Biz kadınlar sadece kendimizi değil, eşlerimizi de düşünüyoruz Hakkımızı ödeyemezler

canım regl öncsi bi koyu bi açık olmuştu onun benim deaynı şekilde oldu.
Benim canım 7. gün orta koyuluktaydı 8. Gün pike yakın dedim 9. Gün acık oldu bugünde 10. Gün daha da acıldı cizgi yok denilcek gibi. Ben yumurta takibi için yapıyorum şimdi pike yakın dediğim gün pik miydi acaba erken mi yumurtladım kafam karıstı

Kizlar bata son 3 gun ama dun felaket bir sancim bel agrim vardi dedim simdi regl olcam elhamdulilllah daha olmadim fakat ben hic boyle belirtiler yasamazdim sizce iltihap olabilirmi
Benim de aklıma takılıyor bu sürekli dün ayağa kalktığımda eğildiğimde ara ara sancı oldu gaz mı enfeksiyon mu anlam veremiyorum akıntım da yok öyle çok

Benim esimin morfolojisi %52den %80e cikti keciboynuzu pekmezi icti combifertil kullandi 2 ayda yukseldi

Günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun hepimize
Kızlar bu testi pik kabul edemeyiz di mi

Eklentiler

• IMG_20201009_081215.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 42
Benim de aklıma takılıyor bu sürekli dün ayağa kalktığımda eğildiğimde ara ara sancı oldu gaz mı enfeksiyon mu anlam veremiyorum akıntım da yok öyle çok
Canim benim daha onceki reglerde olsa garipsemiycem ama hic yasamiyotdum yada ne biliym belki gebelik dusunmedigim icin dikkate almiyordum dedim test yapiym esim izin vermedi kendini durduk yere skintiya sokma dedi gecmesini bekliyorum bakalim ya bu ay fitilde kullandim ama iliskiye engel degildi hatta gebeler bile iltihap icon falan kullaniyordu acaba ondanmi diyorum

minseo canım bana 5 aydır yazmışsın ama bizim 3. ayımız daha düzeltir misin mümkünse Pazartesi tekrar kan vericem ben adet olmadım durumlar karışık biraz kahve lekede kesildi tamamen bişeyler olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…