Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Biz de bu ay verdik sperm testini. Kruger morfolojiyi ölçüyo, aynı numuneden bakıyorlar. Baş, boyun, kuyruk yapısına bakıyorlar. Biz Ankara Düzen laboratuvarında vermiştik.
Ben de hsg çekildim. Aynı şekilde ilerliyomuşuz 😌
Krugerde bakilmiş bize o zaman yoksa sonuclarda akrozom anomalisi kivrik kuyruk vs yazmazdi dimi canm bilemedim ben ya? İnşallaj bu ay olur ikimizinde🤲 bat kac senin

minseo minseo kuzum bu ayda olmadı benim. Bir kaç ay daha uzağım bu konudan. Oyüzden sen en iyisi sil beni listeden :)

canım senin sonucunu doktor görmedi mi ? kötü bişey olsa söylerdi belki pco olduğun için yüksek çıkmıştır kafana takma bence
gördü kuzum yüksek dedi o da ama güzel dedi.

Benim kuruntum işte ya bende biraz panik atağımsı ankiyetemsi şeyler var hemen kurarum deliler gibi :KK43: Bu da zor bi özellik ya anneme ulaşamadım mesela iki kez aradım aha bişi oldu aha açmıyolar sürekli böleyimm

Kardeşim hemşire daha dün bu ilacı söyledi. İlaç mümessilliği yapmış iş arkadaşı söylemiş. Bu ilaçtan çok iyi geri dönüşler alıyorduk diye. Biz ultrason sonuçlarını bekliyoruz şuan. Doktora danışarak kullanmak isyoruz bakalım ne diyecek .
hangi ilaç tatlım ?

Benim kuruntum işte ya bende biraz panik atağımsı ankiyetemsi şeyler var hemen kurarum deliler gibi :KK43: Bu da zor bi özellik ya anneme ulaşamadım mesela iki kez aradım aha bişi oldu aha açmıyolar sürekli böleyimm
sen şuan boşuna takıyosun, burda hiç birimiz doktor değiliz. allah korusun öyle bi şüphesi olsa doktorun geçiştirir mi seni göğüs bölümüne vs. yönlendirir başka testler isterdi. herkesin hormon düzeyi bir değil benim 10 çıkan senin 20 çıkar bir sürü etken var doktor sıkıntı görmediyse kafana hiç takma

kist olur benim hep sağ overde acaba gene büyüdü de o mu yüksek çıkardı
Şimdi sen böyle yazınca googleden baktım yumurtalık over sendromu progrstoronun yüksek çıkmasını sağlıyormuş diye yazıyor canım:KK43: ama bekle bakalım bi adetini, belkide durum bu değildir.
Adet olursan soğan suyu kürü yap bence.

,

O bende de var 😬 stres anında mideme vurur, sonra bi şey yiyemem, içemem, afedersin öğürür dururum 🤢

Krugerde bakilmiş bize o zaman yoksa sonuclarda akrozom anomalisi kivrik kuyruk vs yazmazdi dimi canm bilemedim ben ya? İnşallaj bu ay olur ikimizinde🤲 bat kac senin
Ben bu ay anestezili hsg çekildim, sonrasında antibiyotik verdi doktorum ve korunmamızı söyledi. O yüzden bu ayı değerlendirmedik 🌸

Ben bu ay anestezili hsg çekildim, sonrasında antibiyotik verdi doktorum ve korunmamızı söyledi. O yüzden bu ayı değerlendirmedik 🌸
Bende bu ay demişim canm ama eylul de cekildim 14unde bana antibiyotik de vermedi korun da demedi allahtan enf olmadim🙏 ama 5gun iliski yasamadik nolur nolmaz enfekte olmasin diye

Eklentiler

• 6384E180-93A0-4CA4-AF81-88C3C61E1F4A.jpeg
    6384E180-93A0-4CA4-AF81-88C3C61E1F4A.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 64
hangi ilaç tatlım ?

sen şuan boşuna takıyosun, burda hiç birimiz doktor değiliz. allah korusun öyle bi şüphesi olsa doktorun geçiştirir mi seni göğüs bölümüne vs. yönlendirir başka testler isterdi. herkesin hormon düzeyi bir değil benim 10 çıkan senin 20 çıkar bir sürü etken var doktor sıkıntı görmediyse kafana hiç takma
tamam kuşum senin bu konuda başının etini çok yedim hakkını helal et :)

,

O bende de var 😬 stres anında mideme vurur, sonra bi şey yiyemem, içemem, afedersin öğürür dururum 🤢
ay aynı yta sonra açlıkla gelen bir baş ağrısı allah ki bütün günn sanki midem elimde :KK43:

X