Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Anestezisiz kuzu bu sabaha kadar sakindim su an birazcik heycanlandim
Cnm inşallah sonucun iyi çıkar tüplerin açıktır. Ben de çekilmiştim rahim filmini anestezisiz ve çok korkarak gitmiştim çünkü İnternette yazılanları okuma gafletinde bulunmuştum ayılanlar bayılanlar çığlık atanlar neler yazmışlar neler ama çok korkmama rağmen hiç korktuğum gibi olmadı ilaç verilirken basınçtan dolayı bi acı oluyo ama bikaç saniyelik hemen geçiyo bir iki gün lekelenme olabilir korkma hiç korktuğun gibi olmayacak inşallah emin ol

Bu ay batdaşız seninle hadi inşallah
benim 24-25 gunde bi oluyor canim, bu sefer 24 gunde oldu, bu kdr kisa hayra alemet gelmiyor pek ama bakalim yarin sonuclar ne cikack, stres oldum smdiden vallahi, bi gamsiz olamadim su hayatta :)

benim 24-25 gunde bi oluyor canim, bu sefer 24 gunde oldu, bu kdr kisa hayra alemet gelmiyor pek ama bakalim yarin sonuclar ne cikack, stres oldum smdiden vallahi, bi gamsiz olamadim su hayatta :)
normal döngün böyle miydi canım ? 21 günden az 35 günden fazla olan döngüleri sıkıntı yapıyor doktorlar canım benim de 27 gündü ağustostan beri 25 günde olmaya başladım ama benim her sene böyle değişiyor mevsim geçişlerinde, bir de sana ne dicem aklıma geldi söylemeyi unuttum yumurtlamadan önce de mutlaka ilişki olması gerekiyormuş 5 gün ve 5 günden fazla boşalma olmazsa spermler ölüyormuş aklında olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…