Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar reglim e 6 ve 5 gün varken test yaptım bu şekil çıktı bugün tekrar yaptım iki kere biri hassas diğeri ucuz testten ucuz da bişey çıkmadı hassas da çok ince kasıklarım göğüslerim çok ağrıo ara ara adet sancısı yokluyor sizce varmı nolur yardımm
Sanki var gibi kuzucum yarın direk kan ver istersen

Kızlar reglim e 6 ve 5 gün varken test yaptım bu şekil çıktı bugün tekrar yaptım iki kere biri hassas diğeri ucuz testten ucuz da bişey çıkmadı hassas da çok ince kasıklarım göğüslerim çok ağrıo ara ara adet sancısı yokluyor sizce varmı nolur yardımm
Canikox Canikox geçmiş olsun canım, anca vakit bulup okuyabildim bugün yazılanları. Sen çok güçlü ve inançlı bi kadınsın 💪🏻 Bunun da üstesinden geleceğine eminim🙏🏻
Sağol canım. Elbet geçecek. Ne dertler var insanlarda. Bugünüme şükür.

Ben gördüm çizgiyi. 2 gün sonra tekrar et kuzum 😘

Ay canim yaa, cogu ayni gercekten de erkeklerin. Benim teyzemde anlatir bazen. Rahim filmine kendi basina gitmis, cok kotu gecmis eve zor dönmus falan
Allahtan o aşamaya geldiğimizde artık yanımdaydı, dönüm noktası da diyebiliriz hatta işin ciddiyetinin gerçekteb çocuğumuzun olmadığının farkına vardı
@fiona13 eczhnm eczhnm @venushatun28 kesinlikle eş desteği çok çok önemli, eşim bu kadar istemese ben bu kadar kafaya takmam mesela her negatifte kendimden çok ona üzülüyorum sperm ver dedim gitti verdi, keçi boynuzu iç bu ay dedim aldı içmeye başladı yani ben bu kadar çabalarken o umursamasa heralde ben de kılımı kıpırdatmazdım karşılıklı olması çok çok önemli
İstememek değil aslında kuzu olacağına inanıyorlar evham yaptığımızı o yüzden acele ettiğimizi düşünüyorlar. Bir de sizin durum şöyle farklı sen kimyasal geçirdin, bu bebek sahibi olabilme duygusunu kısa da olsa yaşadınız. Eminim çok yoğun duygulardır. Sonrasında insanın isteği çok daha fazla artar diye düşünüyorum.

Ben de gördüm ama çok çok erken olduğu için aşırı silik kan verebilirsin belki 😍

X