Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yasim 33 canim lakin kafam rahat etsin istyrm, bir de anneannem erken menapoza girmis ondan korkuyorum genetik olabiliyormus
Öyle şeyleri kurma şimdiden aklında bak yumurtalıklar sinyalini hipofiz bezinden alırmış stresten en çok etlilenen sistem yani, güzel şeyler düşün olumlu ol

haklisin canim da ben biraz panik kisma yatkinim ama elimden geleni yapiyorum, cok tesekkur ederim kuzum destegin icin
AH sorma hepimiz öyleyiz bacım bakma sen bana ele verir talkını kendi yer salkımı hesabı :) test yapıp negatif götmekten usanmadım ama hala adete yakın test yapıyorum bir türlü beklemiyorum geçmesini

AH sorma hepimiz öyleyiz bacım bakma sen bana ele verir talkını kendi yer salkımı hesabı :) test yapıp negatif götmekten usanmadım ama hala adete yakın test yapıyorum bir türlü beklemiyorum geçmesini
heyecanlaniyoruz her ay bizim de heyecanimiz uzuntumuz stresimiz imtihanimiz bu galiba

Ben özele gitmiştim de zaten smear almak için hemen alttan baktı bana
kuzular test yapıp canımı sıkcağoma gittim kan verdim kafama sıktım. çıkacak 2 saate. görüm de ben de negatifi rahatliyim
Dur bakalım ya belki pozitif ne biliyorsun

Aynen canim beni ancak anestezili paklar, htta bgn asilama da acaba anestezili yapiliyor mh acaba diye dusunmedim degil
Allah seni
Canimmm cok sevindim, kist atilir regl ile birlikte insallah, dert etme onu hic, sen benden once asilama yaptrcan muhtemelen ben de siradayim ☺
İnşallah kuzu doktorun ne diceğine de bağlı bakalım

Hiç böyle düşünüp kendinizi üzmeyin nolur ben 3 yıldır deniyorum eşim ilk başlarda neden bu kadar ısrarcısın neden kendini üzüyorsun diyordu zamana bırakalım diyordu bende sizin gibi düşünüyordum onlar bizden daha geç idrak ediyorlar istiyorlar bazı şeyleri benim eşim de kendisi dedi en sonunda bende Bi yaptırayım tahlilleri diye. inan üzülme zamanı gelince o da isteyecektir bazı şeyleri o isteksiz diye sen sakın vazgeçme anne olma hevesinde

Benim de eşim ilk 1buçuk sene bu şekilde davrandı canım ben doktora tek başıma gittim, sonradan yanımda olmadığına ve acele etmediğimize çok pişman oldu, hala da aklına geldikçe üzülüyor. Ben doktora giderdim dönüşte yolda bir yandan araba kullanıp bir yandan da hüngür hüngür ağlardım. O yüzden seni çok iyi anlıyorum. Şimdiki aklım olsa çok net onunla konuşur ne istediğimi söyler tek başıma göğüslemeye çalışmazdım. Sen talep ediceksin baskı yapıcaksın yeter artık diceksin ki bi omuz versin.

Kesinlikle öyleler, idrak edince de pişman oluyorlar.

Ay canim yaa, cogu ayni gercekten de erkeklerin. Benim teyzemde anlatir bazen. Rahim filmine kendi basina gitmis, cok kotu gecmis eve zor dönmus falan

fiona13 eczhnm @venushatun28 kesinlikle eş desteği çok çok önemli, eşim bu kadar istemese ben bu kadar kafaya takmam mesela her negatifte kendimden çok ona üzülüyorum sperm ver dedim gitti verdi, keçi boynuzu iç bu ay dedim aldı içmeye başladı yani ben bu kadar çabalarken o umursamasa heralde ben de kılımı kıpırdatmazdım karşılıklı olması çok çok önemli

Kızlar reglim e 6 ve 5 gün varken test yaptım bu şekil çıktı bugün tekrar yaptım iki kere biri hassas diğeri ucuz testten ucuz da bişey çıkmadı hassas da çok ince kasıklarım göğüslerim çok ağrıo ara ara adet sancısı yokluyor sizce varmı nolur yardımm

Eklentiler

• IMG_20201006_163224.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20201006_083008.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20201006_073438.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 69
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…