Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar ben bana en büyük üzüntüyüı yapanı buldum. Oğlum.. En yakın arkadaşının annesi hamile. Sürekli kardeşim olacak senin olmayacak diyordu oda çocuk sonuçta. Oğluma yer etmiş sanırım bugün sabah anne benim kardeşim neden olmuyor diye üzülerek sordu o kadar içim yandi ki. Çocuklar daha çok inciniyor.. Hepimize nasip etsin Rabbim.. 🤲

Günaydın kızlar ben bana en büyük üzüntüyüı yapanı buldum. Oğlum.. En yakın arkadaşının annesi hamile. Sürekli kardeşim olacak senin olmayacak diyordu oda çocuk sonuçta. Oğluma yer etmiş sanırım bugün sabah anne benim kardeşim neden olmuyor diye üzülerek sordu o kadar içim yandi ki. Çocuklar daha çok inciniyor.. Hepimize nasip etsin Rabbim.. 🤲
çocuk işte nerden bilsin kuzum :KK43: inşallah daha fazla aratmadan nasip eder allah hepimize

Günaydın beybiler🥰 huzurlu güzel bir gün olsun inşallah 🍀 H -Haziran- tebrik ederim hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏 Cartedor Cartedor rahim filmin rahatça geçsin inşallah, muhtemelen birkaç aya ben de çektireceğim, deneyimini paylaşırsan çok sevinirim.
S selin_78 doktora gidecektin dün sanırım? Ne oldu ameliyata karar verdiniz mi?
Canikox Canikox sen nasılsın canım?
minseo minseo sende ne var ne yok canım her şey yolunda mı?

iyiyim canım ben de sağol, toparlandın mı biraz düne göre?
Çok daha iyiyim canım. Akşam eşim kucak dolusu çikolatayla gelmiş. Dayanamadığımı bilir. Benim dağıtıp kırdıklarımı topladık. Sonra sabaha kadar oturup çikolata yiyip konuştuk. Sabah da ovülasyon testiyle tabak siparişi verdik. Çünkü evdeki bütün tabakları kırmışım. Adam akşam yemeğini bardaktan yedi 🤦‍♀️

Günaydın beybiler🥰 huzurlu güzel bir gün olsun inşallah 🍀 H -Haziran- tebrik ederim hayırlı olsun, sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏 Cartedor Cartedor rahim filmin rahatça geçsin inşallah, muhtemelen birkaç aya ben de çektireceğim, deneyimini paylaşırsan çok sevinirim.
Daha iyiyim kuzum. Sen de iyisindir ve herşey yolundadır umarım.

Çok daha iyiyim canım. Akşam eşim kucak dolusu çikolatayla gelmiş. Dayanamadığımı bilir. Benim dağıtıp kırdıklarımı topladık. Sonra sabaha kadar oturup çikolata yiyip konuştuk. Sabah da ovülasyon testiyle tabak siparişi verdik. Çünkü evdeki bütün tabakları kırmışım. Adam akşam yemeğini bardaktan yedi 🤦‍♀️
Ahh canımm benim bak ne güzel huzurlu ailen var Allahım bebişinizi de gönderecek hayırlısıyla ben inanıyorum bütün mutluluklar senin olsun inşallah

Kıyamam ben ona. Çocukların duaları daha gönüldendir. Dilleriyle yürekleri birdir. Kabul olsun inşallah tez vakitte 🙏

İşte ben buna çok kızıyorum çocuk da olsa aile terbiyesi ayrı bir şey ya öyle bir şey denir mi nerden aklına geliyor çocuğun? Senin çocuk istediğini biliyor mu ailesi?

normal döngün böyle miydi canım ? 21 günden az 35 günden fazla olan döngüleri sıkıntı yapıyor doktorlar canım benim de 27 gündü ağustostan beri 25 günde olmaya başladım ama benim her sene böyle değişiyor mevsim geçişlerinde, bir de sana ne dicem aklıma geldi söylemeyi unuttum yumurtlamadan önce de mutlaka ilişki olması gerekiyormuş 5 gün ve 5 günden fazla boşalma olmazsa spermler ölüyormuş aklında olsun canım
bizim bu ay yumurtlamadan 1 gun onceyi, yumurtlama gununu ve catladigini degrlendrmistik ama olmadi, belki de gercekten mumkun oldugunca sk olmasi gerekiyor iliskinin hem de spermlerin kalitesi acisindan, bizde benden oturu sadece yumrtlama doneminde 3gun oluyor, yarin sbh devlette aksam da ozelde randevu aldim, yuzume carpsinlar gercekleri bakalim :KK43:

İşte ben buna çok kızıyorum çocuk da olsa aile terbiyesi ayrı bir şey ya öyle bir şey denir mi nerden aklına geliyor çocuğun? Senin çocuk istediğini biliyor mu ailesi?
Evet ama çocuk aklıyla belki hamile olmadığımı bildiği için söylüyordur diyorum kötü düşünmek istemiyorum diyorum. Ya da yanında konuşuyorlar olmuyor diye

çok şükür iyiyim kuzum reglim bitti bitecek yeni aya hazırlanıyorum :KK70: sen nasılsın ?

Canikox Canikox kuzummmm üzüldüm çokk geçmiş olsun çok iyi anlıyorum seni bende ilkini kürtaj olmuştum ikinci kimyasaldı üzülme diyemeyecem ama pes etme inşallah tez vakitte senden de güzel haberlerini alırız 🤲

kırılan tabak olsun sen rahatlamışsın ya önemli olan o :KK200: iyi yapmışsın kuzum en azından pik olma durumunu kontrol edersin hatta evdesin yumurta takibini doktorla bile yapabilirsin bu ay

bizim bu ay yumurtlamadan 1 gun onceyi, yumurtlama gununu ve catladigini degrlendrmistik ama olmadi, belki de gercekten mumkun oldugunca sk olmasi gerekiyor iliskinin hem de spermlerin kalitesi acisindan, bizde benden oturu sadece yumrtlama doneminde 3gun oluyor, yarin sbh devlette aksam da ozelde randevu aldim, yuzume carpsinlar gercekleri bakalim :KK43:
o sıkıntı işte kuzu reglin bittikten sonra çatlamaya kadar en azından 2 günde bir dene bence

X