Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Normalde ben de öyleyimdir. Sen şimdi gündüz işe gidiyorsun akşam evdesin falan. Yani normal rutinindesin. Ben çalışma masası mutfak salon üçlüsünde aynı havayı solumaktan çok sıkıldım. Hatta son zamanlarda çalışma odasına da gitmiyorum. Salonda kucakta laptop modundayım. Kuzu koltuğa çimento döksen kalıbımı elde edersin

ya kuzu iş ev de o da çok sıkıcı her gün aynı plak, hiç bi yere çıktığımız yok koronadan bi geçen hafta deniz kenarına gittik gece 11 e kadar oturduk o bile nasıl iyi geldi sıkıntıdan eve sardım şimdi balkonu dekore ediyorum yeni bi alan oluşsun havamız değişsin diye

Kuzu çok şanslısın. O attığın fotoğrafta mis gibi sakin bir ortam vardı.

Evim sahile uzak değil ama karınca sürüsü gibi insan var. Nasıl gidelim ki? Korunacaz diye kırk takla atıyoruz. Ben de balkonun birini yaşam alanı birini sera yaptım

Günaydın kızlar benim de dersler bu hafta yoğunlaştı ders programlarımız değişti çok bakamadım anca okudum bütün mesajları birazdan yine dersim var fiona13 cnm sağlık olsun en hayırlı zamanda gelsin inşallah bebiş

ya evet kuzum o konuda şanslıyım cidden kalabalığa karışmadan kafa dinleyeceğim sahil yarım saat uzaklığımda, eşim zaten hastanede çalışıyor risk altında bi de dışarda riske girsin istemiyorum. iyi yapmışsın bizim gibi ev kuşlarına iyi geliyor böyle değişimler

Zaten çiçek hastasıyım evi doldurmuştum. Pandeminin başında da sebzeye başlamıştık. Domates biber maydanoz patates var. Şimdi marul yeşillik vs ekicem. Normale dönmezsek balkona toprak attırıp tarla yapıcam

Kızlar 3. günüm ama kahverengi geliyor hala dün kan testi yaptırdım negatif çıktı ama aklımda hala soru işareti var çünkü son ilişkimin üzerinden 8 gün geçti. O zamanda yumurtlamıştım belki diyorum geç döllenme oldu yerleşme kanaması yaşıyorum testler negatif çıkıyor falan.. Ay valla ilk defa böyle oluyor ya napayım şaşırdım

adet ağrın var mı ? bilinen herhangi rahatsızlığın var mı tiroid- ins direnci-kist-enfeksiyon vb. ?

valla ben de uykumu alamadım hiç ya üzülme canım tedaviye yeni başladın şu an şu durumda hamile kalsan bile bebeğinin sağlığı tehlikeye girer öyle düşün kendine zaman tanı biraz
evet kuzum haklısın inş bu içtiğim ilaçlar iyi gelir şimdi tam pms kafasıyla bu kasvetli hava birleşyti sürünerek çıktımm resmen yataktan

Yok canım çok şükür bir rahatsızlığım zaten daha yeni dr gittim kist falanda yok çok şükür
allah allah neden gecikti acaba, eğer geç yumurtlamadıysan geç döllenme de yoktur ama istersen 3-4gün daha bekle regl olmazsan tekrar bi test yap yine negatif çıkarsa doktora gidersin belki söktürücü falan verir

allah allah neden gecikti acaba, eğer geç yumurtlamadıysan geç döllenme de yoktur ama istersen 3-4gün daha bekle regl olmazsan tekrar bi test yap yine negatif çıkarsa doktora gidersin belki söktürücü falan verir
Tamam canım dediğin gibi yapayım bakalım. Yani 2. kez yumurtladım onun üzerinden 8 gün geçti işte bakalım anlarım bi kaç güne..

Tamam canım dediğin gibi yapayım bakalım. Yani 2. kez yumurtladım onun üzerinden 8 gün geçti işte bakalım anlarım bi kaç güne..
Farklı zamanlarda 2 defa mı pik oldu testin ? benim de bu ay öyle oldu ama aynı ay içinde farklı zamanlarda 2defa yumurtlama olması imkansız diyorlar benim doktor da öyle demişti, çift yumurtlama aynı anda oluyormuş ama sen hamileysen bu tez çürümüş olur takip et bakalım

Teşekkür ederim cnm biraz boşa kürek çekiyoruz gibi ama hayırlısı uzaktan eğitimde öğrenciye hakim olabilmek çok güç bi de bizimkiler 5 ve 6. Sınıflar. yani yatağa uzanıp cips yerken ders dinleyen var kamerasını ters çevirip garip hareket yapan var çocuk ders dinlerken arkada kavga eden anne baba var hayvan sesi çıkaran öğrenci de var cnm yani yok yok bunlar sadece bikaç örnek durum vahim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…