Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canm hayirli olsun oncelikle saglikla kucagina al inşallah rahm filminden sonraki ay mi gebe kaldin hemen bende bu ay cekildim adetimi bekliyorum

Canim testin sanirim negatif gec yumurtlama olup adet tarihiniz ertelendi yada donlenme gec oldu allah hayirlisini versin insallah canim adet olana kadar kirmizilari gorene kadar umid vardir sakin uzulme uzulursen sters yaparsin ve stres gebe kalma engellerden biridir oyuzden uzulmek yok stres yok umidler onumuzdeki aya sakip pes etme etlbwt bizde bir gun cift cizgileri gorecez bizde pozitif sonucunu alacaz ama bunlari yasamak icin sabredez ve dua edecez rabbim gonlumuze sabir versin insallah dualarini eksik etme ve her aklina bebek geldiginde dualar oku ve sabir cek her isini besmeleyle yap ve musait oldukca abtesli ol he bide musait oldukca bakara suresini dinle rabbim tez zamnda hayirli evlatlar nasip etsin insallah

Yazdiklarn gercekten umut oldu bana tam da umutsuzlugu yaşarken inşallah bize de nasip olur saglikla kucagina al inşallah

Canm hayirli olsun oncelikle saglikla kucagina al inşallah rahm filminden sonraki ay mi gebe kaldin hemen bende bu ay cekildim adetimi bekliyorum
4 Eylül adet tarihim
11 Eylül hsg tarihim
16 Eylül'de gittim yumurta küçük olmas demişti ben yakı yapıştırdım gece belimi hep sardım
Adet de olmadım hala . Yani rahim filminsen 2 hafta sonra kaldım sanırım
Oysaki doktorum temiz rahmin acıkmış demişti demekki değilmiş

Aylinaydemir35

Canm aciktir hsgde verilen sivi gebeligi kolaylastiriyormuş belkide o ise yaradi bende 19eylulde cekildim 16ekim bat hayirlisi

Yapmadiniz mi test merak bekliyorum
Çok teşekkür ederim şuan uzulmuyorum olmazsam da üzülmem Allah hayırlısınk nasip etsin cümlemize

Kızlar merhaba bat 15 ve gebelik düşünüyorum ilişkiden sonra kanama gibi bir sey oldu kahverengi de değil kırmızı da değil bi fikriniz var mı acaba umarım önemli bir sey değildir

Yakiyi nasil kullandin baskada bisey kullandinmi başka kür ilac vitamin vs

Canımmmm umutsuzluğun ortasında bir filiz yeşillenmiş resmen allah çok büyük bize de nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…