Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın herkese :KK50: BAT ları gelen kızlar ne durumdayız ?

@Masalmina 04.10.20209 AY
@Yenidelhi 06.10.20201,5 YIL
@Ayseee1987 07.10.20202 YIL
pembelishayat pembelishayat 07.10.20204 AY
@Yagmurmmm7 07.10.20206 AY

Benim akıntım kesildi adet ağrılarım da yok ama belim çok ağrıyor. İnşallah adetim gelmez yarın bakalım beklemedeyim 🤗🤗🤗 dün test yaptım silk çizgi çıktı ama net gözüken bir çizgi yok ben de en iyisi günüm biraz geçtikten sonra yapayım diyorım 😊

Canım ben öğrenmiştim hamileliği soru cevabı başka bir şey diye düşündüm🙈

Pkoluyum ilaçsız adet olamıyorum. Çok umutsuzum yıllardır kullanırım ilacı. Tarlusal diane vs.

Bir kere klomen tedavisi denedik büyümedi yumurtalar, iğnenin 150liği ile büyüdü hamile olduğumu öğrendim ama sonrası erken doğum ve bebeğimi kaybetmemle sonuçlandı. Gerisi depresyon😔

Şimdiki hamileliğim ise tamamen mucize. Karnım ağrıdı tomoğrafi çekildim, inanılmaz bi misafir trafiğim oldu, inanılmaz bi seyahat trafiğim oldu, ağır yürüyüşler yaptım, bolca sigara içtim. Ama şey diyodum bu ay da gecikti test yapayım tarlusal kullanayım sonra tedaviye başlarım. Gecikti gene test yaptım hatta hcg baktırdım 0.3 falan çıktı. İyi dedim gene bekledim olmayınca test yapıp tarlusal kullandım. Tarlusalden sonra sekiz gün olmayınca. Testte silik çizgi sonra kanda gördüm. Bu arada meryem suresi okumaya başlamıştım. 21. Gününde öğrendim gebeliğimi kesinlikle dua mucizesine inanıyorum fiilen harekete geçmekle birlikte.

hepinizi çok iyi anlıyorum. Evliliğimin başından beri çocuk istiyorum. İki hamileliğim son iki yıla denk geldi nasip böyleymiş. Hep iç geçirirdim. Umutsuzlanırdım. Ben ilaç kullanmadan adet bile olamıyorum diye. Bu iş tamamen nasip işi.Rabbim katından hediyesini tez zamanda versin sağlıkla hepimize. minseo minseo Canikox Canikox fiona13 fiona13 @Kocasininprensesi93 İsmini hatırladıklarım ve diğerleri dualarımla yanınızdayım....
canımm ne güzel yazdın içinden geçenleri, inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini, şimdiden analı babalı büyüüsün diyelim 🙏🏻 bizlere de dualarını eksik etme inşallah biz de nasipse yaşıycaz bu duyguları 🌸🌼 nasip değilse de artık allahın takdiri 🙏🏻

Benim akıntım kesildi adet ağrılarım da yok ama belim çok ağrıyor. İnşallah adetim gelmez yarın bakalım beklemedeyim 🤗🤗🤗 dün test yaptım silk çizgi çıktı ama net gözüken bir çizgi yok ben de en iyisi günüm biraz geçtikten sonra yapayım diyorım 😊
Atar mısın canım testini merak ettim 😍

Şöyle tabloya bakıyorum da özellikle uzun süredir bekleyenlere uğur oldu bu topik inşallah tek tek güzel haberleri alacağız hepimiz :KK36:

rymruyam rymruyam --->17 AY :anneadayı:
@Sohrabb--->29 AY :anneadayı:
@ZeynepYldr --->13 AY :anneadayı:
S Selin1998 --->3 YIL :anneadayı:

Çoğalıyoruz evet kalanlarda bir bir güzel haberler alır ve bu listeye eklenir inşallah
Rabbim olmayanlara hayırlısıyla nasip etsin.

Eklentiler

• 7C026B54-0766-415E-AA50-3F4EDA181248.jpeg
    7C026B54-0766-415E-AA50-3F4EDA181248.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 72
hadi güzel haberlerle gel canım :KK36:

Değerlerin çok güzel bence bu şekilde(yumurta takibi ) kolay hamile kalabilirsin gibi geldi bana😍
kuzu aslında ovü kitiyle kendim takip ediyorumm evde, sonuç da alıyo gibiyim ama kaçırdığım bişiy var.Eşimin testleri ve rahim filmim kaldı. sonuçta 2,5 sene olacak artık bi yrlerde bir kaçak var ama henüz bulamadım :) olmadı zaten aşılama için işe girişicem allahın izniyle 2021 de :)

Ya bu cümleyi kurduğum için üzgünüm ama devlette ki doktor bakıp her şey normal pko görünümü var dedi , özele gittim direkt olarak söylediği şey tipik pko tüp bebek öneriyoruz, ben artık ticari bir durum olduğu kanaatindeyim,
Bende pkonun alası var genelde pkolar aylarca adet olmuyor ben sık oluyordum fark olarak..ama özel olsun devlet olsun hiçbir doktor bana sende pko var demedi..hep biraz yumurtaların tembel dedi..şimdi özeldeki doktoruma gittiğimde biz 6 aydır deniyoruz bende pko var zaman kaybetmek istemiyorum dediğimde nerden biliyorsun pko olduğunu dedi😂 dedim lh fsh dan çok daha yüksek..adet düzensizliği var yumurtalarım küçük küçük ve birkaç pko belirtisi daha😂 en son gittiğimde ilk defa normalde yumurtalar çabuk büyür ama pko olanlarda geç büyür senin de o yüzden geç büyüdü dedi😂 benim gittiğim doktorlar mı anormal sizinkiler mi bilemedim şimdi😅

kuzu aslında ovü kitiyle kendim takip ediyorumm evde, sonuç da alıyo gibiyim ama kaçırdığım bişiy var.Eşimin testleri ve rahim filmim kaldı. sonuçta 2,5 sene olacak artık bi yrlerde bir kaçak var ama henüz bulamadım :) olmadı zaten aşılama için işe girişicem allahın izniyle 2021 de :)
Anladım canım..dediğin gibi birşey var demekki.. Rabbim dermansız dert vermesin gönlüne göre en kolay ve hayırlı olanını nasip eylesin inşallah canım🤲🏻

Anladım canım..dediğin gibi birşey var demekki.. Rabbim dermansız dert vermesin gönlüne göre en kolay ve hayırlı olanını nasip eylesin inşallah canım🤲🏻
Amiin canımcım , inşallah hayırlısı olcak zamanda hepimiza nasip olsunn. Bu arada bende de pko olduğu için şu beralife pko setii kullanıyorum ben suan tavsiye ederim. gerçi ilaca başladığım içn bırakmam gerekecek. ama çok yerde faydasını okudum zararını duymadım aklında bulunsun :) :KK200:

Merhaba canım ben kayıplara karıştımm😔 çook ağrım var hiç halim yok böyle fenalık halindeyim reglim yine çok ağır geçiyor 😔 bir de işlerim aşırı yoğunlaştı gün içinde şöyle bi baktım ama fena olunca yazamadım da. Siz nasılsınız her şey yolunda mı?
Cuma günü 16.63 olann beta bugun 85olmus
Hayırlı olsun tebrik ederim 🍀
Şöyle tabloya bakıyorum da özellikle uzun süredir bekleyenlere uğur oldu bu topik inşallah tek tek güzel haberleri alacağız hepimiz :KK36:

rymruyam rymruyam --->17 AY :anneadayı:
@Sohrabb--->29 AY :anneadayı:
@ZeynepYldr --->13 AY :anneadayı:
S Selin1998 --->3 YIL :anneadayı:
Evet canım ne güzel olmuş gerçekten tablo harika, sağlıkla kucaklarına alır herkes inşallah 🙏

Merhaba canım ben kayıplara karıştımm😔 çook ağrım var hiç halim yok böyle fenalık halindeyim reglim yine çok ağır geçiyor 😔 bir de işlerim aşırı yoğunlaştı gün içinde şöyle bi baktım ama fena olunca yazamadım da. Siz nasılsınız her şey yolunda mı?

Hayırlı olsun tebrik ederim 🍀

Evet canım ne güzel olmuş gerçekten tablo harika, sağlıkla kucaklarına alır herkes inşallah 🙏
Anladım canım. Bir an önce geçer umarım 🙏

Geçmiş olsun canım ben de dün öyleydim yanıma ağrı kesici almayı da unutmuşum 1 tanecik parolle akşamı ettim ağrı içinde :KK35:

X