Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın herkese BAT ları gelen kızlar ne durumdayız ?

@Masalmina 04.10.20209 AY
@Yenidelhi 06.10.20201,5 YIL
@Ayseee1987 07.10.20202 YIL
pembelishayat 07.10.20204 AY
@Yagmurmmm7 07.10.20206 AY

Benim akıntım kesildi adet ağrılarım da yok ama belim çok ağrıyor. İnşallah adetim gelmez yarın bakalım beklemedeyim dün test yaptım silk çizgi çıktı ama net gözüken bir çizgi yok ben de en iyisi günüm biraz geçtikten sonra yapayım diyorım

canımm ne güzel yazdın içinden geçenleri, inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini, şimdiden analı babalı büyüüsün diyelim bizlere de dualarını eksik etme inşallah biz de nasipse yaşıycaz bu duyguları nasip değilse de artık allahın takdiri

Atar mısın canım testini merak ettim

Çoğalıyoruz evet kalanlarda bir bir güzel haberler alır ve bu listeye eklenir inşallah
Rabbim olmayanlara hayırlısıyla nasip etsin.

hadi güzel haberlerle gel canım

Değerlerin çok güzel bence bu şekilde(yumurta takibi ) kolay hamile kalabilirsin gibi geldi bana
kuzu aslında ovü kitiyle kendim takip ediyorumm evde, sonuç da alıyo gibiyim ama kaçırdığım bişiy var.Eşimin testleri ve rahim filmim kaldı. sonuçta 2,5 sene olacak artık bi yrlerde bir kaçak var ama henüz bulamadım :) olmadı zaten aşılama için işe girişicem allahın izniyle 2021 de :)

Bende pkonun alası var genelde pkolar aylarca adet olmuyor ben sık oluyordum fark olarak..ama özel olsun devlet olsun hiçbir doktor bana sende pko var demedi..hep biraz yumurtaların tembel dedi..şimdi özeldeki doktoruma gittiğimde biz 6 aydır deniyoruz bende pko var zaman kaybetmek istemiyorum dediğimde nerden biliyorsun pko olduğunu dedi dedim lh fsh dan çok daha yüksek..adet düzensizliği var yumurtalarım küçük küçük ve birkaç pko belirtisi daha en son gittiğimde ilk defa normalde yumurtalar çabuk büyür ama pko olanlarda geç büyür senin de o yüzden geç büyüdü dedi benim gittiğim doktorlar mı anormal sizinkiler mi bilemedim şimdi

Anladım canım..dediğin gibi birşey var demekki.. Rabbim dermansız dert vermesin gönlüne göre en kolay ve hayırlı olanını nasip eylesin inşallah canım

Anladım canım..dediğin gibi birşey var demekki.. Rabbim dermansız dert vermesin gönlüne göre en kolay ve hayırlı olanını nasip eylesin inşallah canım
Amiin canımcım , inşallah hayırlısı olcak zamanda hepimiza nasip olsunn. Bu arada bende de pko olduğu için şu beralife pko setii kullanıyorum ben suan tavsiye ederim. gerçi ilaca başladığım içn bırakmam gerekecek. ama çok yerde faydasını okudum zararını duymadım aklında bulunsun :)

Merhaba canım ben kayıplara karıştımm çook ağrım var hiç halim yok böyle fenalık halindeyim reglim yine çok ağır geçiyor bir de işlerim aşırı yoğunlaştı gün içinde şöyle bi baktım ama fena olunca yazamadım da. Siz nasılsınız her şey yolunda mı?
Cuma günü 16.63 olann beta bugun 85olmus
Hayırlı olsun tebrik ederim
Evet canım ne güzel olmuş gerçekten tablo harika, sağlıkla kucaklarına alır herkes inşallah

Anladım canım. Bir an önce geçer umarım

Geçmiş olsun canım ben de dün öyleydim yanıma ağrı kesici almayı da unutmuşum 1 tanecik parolle akşamı ettim ağrı içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…