Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sen yazınca hemen cevap bile vermeden gidip coledan damla aldım🤣 hemen düzelsin istiyorum değerim ya canım sıkıldı bide hep kendimi 1 senedir falan o kadar yorgun hissediyordumki bu da sebebi olabilirmiş yani. Doktorumada sordum o coledan damladan günde 4 damla seklinde önerdi şimdilik kullancam bakalım. Cok cok teşekkür ederim kuzum bu arada🙏🏻🥰
Rica ederim kuzum şifa olsun 🥰 ben de kendimi çok yorgun hissediyorum bir de ayaklarım çok yanardı topuklarım ağrırdı o eksiklik belirtisiymiş 😬
Damlanin dozu nasıldı canım, elimde coledan damla var ama dozunu unuttum..düşüktü benim de
4 damla ben kullanıyorum şuan
Aynen kızlar 4 damla iyidir 😘 bir de yağlı yediğiniz öğünlerden sonra alırsanız emilim artmış olur ❤️

Kız beni muayne bile etmeden pko dedi ya 😆 ondan önce karından bakan doktor her şey çok normal rahim yumurtlalıklar demişti ben 4 5 ayda pco olmuşum haberim yok 😆
ah kuzum pko doğustan gelirmiş anamızın karnından pko doğarmışjz minik minik incilerle . ben ilk öğrendiğimde çok araştrdım da ama görüntüler tam pko bendeki

Sanki ölmüşüm de gömmeyi unutmuşlar gibi bir halsizlikle koltuğa gömüldüm 🤦‍♀️

Canlar birsey sorcam yumurtaliklar adet olacagi zamanda siskinlik olurmu acaba hic dikkat etmemistim soriym dedim

UOTE="Canikox, post: 65405908, member: 1005026"]
Sanki ölmüşüm de gömmeyi unutmuşlar gibi bir halsizlikle koltuğa gömüldüm 🤦‍♀️
[/QUOTE]
Hayirdir neden

X