Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Adetiniz duzensizmiydi yani kac gunde bi oluyodun banada adet duzenlemesi icin agnucastun verdi doktor ama kullanmadim henuz
adetim evliliğimin ilk zamanları düzenliydi ne zaman çocuk işine girdik o zaman değişti 40-45 günleri buldu aralığı o yüzden gittim zaten ve olmuyosa çocuk tüplerin tıkalımı değilmi onun için gitmiştim sonra troid sorunu çıktı işte ve adet zamanı yumurtlama gördü inşallah düzelir 2 kutu vermişti ilaç bitti ilacım adet oldum bitince bakalım

Engel olmadığını ama düşüğe sebep olabileceğini söylediler canım, geçen bir topikte 2 düşük yaşamış bir hanımla konuşmuştum. Ben engel de olabileceğini düşünüyorum sebep belki görünmeyen bir şey ama bunu ortadan kaldırmak istedim en azından ki tüp bebeğe geçebileyim ❤
rahim filmi çook önemli tüplerde bazen tıkanıklık da olabiliyor. Çektirmeni öneririm canım

[QUOTE
En kısa zamanda cektirmeyi dusunuyorm rahim filmi sonucun nasildi esinde tahlil verdimi cnm

benim de 17 ydi doktor2 ampül yazdı onları haftada 1 ampul kırarak 2 haftada bitir, günde 4 damla coledan kullan dedi bakalım ne kadar yükselmiş görcez
Önce yükleme yapıp sonradan normale döndü demek ki kuzum
canım yumurtlama akıntısından bahsetmiyodum benim regl olmadan önce kahverengi leke gibi geliyordu ara kanama tarzı 3 aydır
Yaa bişey diyeyim mi benim de klomen tedavilerinden sonra öyle regl olmaya başladım acaba bende de mi öyle oldu 🙄 hatta hamileyim sanmıştım öyle leke gelince normalde direk başlardı çünkü

kızlar benim de ilaçlar bunlar bugün alıcam eczhnm eczhnm ne dersin iş çıkar mı bunlardan :)

Eklentiler

• 1E823E97-F3D9-4387-A746-17A8696CF8C1.jpeg
    1E823E97-F3D9-4387-A746-17A8696CF8C1.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 43
MAcun yapabilirmiş canım ben alırken kadın öyle demişti kağıdında da yazıyor
Kuzum benim macundan önce oluyordu macundan sonra olmadı
Önce yükleme yapıp sonradan normale döndü demek ki kuzum

Yaa bişey diyeyim mi benim de klomen tedavilerinden sonra öyle regl olmaya başladım acaba bende de mi öyle oldu 🙄 hatta hamileyim sanmıştım öyle leke gelince normalde direk başlardı çünkü
Hormonal bişey olduğu kesin ama neden 🤔 klomen den sonra yumurta kalitesinde azalma gibi bi durum olabiliyor mu? Evet akıntı gibi geliyor açık kahverengi gibi

Kuzum benim macundan önce oluyordu macundan sonra olmadı

Hormonal bişey olduğu kesin ama neden 🤔 klomen den sonra yumurta kalitesinde azalma gibi bi durum olabiliyor mu? Evet akıntı gibi geliyor açık kahverengi gibi
Kalite azalması olduğunu sanmıyorum ama yumurtlama bozulmuş olabilir belki o da klomen kaynaklı mı bilemiyorum kuzum 🤔

X