Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar benim reglim bitti bat 25 ekim. Ama bugün hsg çektirdim. Radyasyon ve rahim içi ilaç aldığım için dr bu ay korunmam gerektiğini söyledi. Bu ay es geçiyorum gün saymaları. Umarım sizlerin güzel haberlerini alırız

Kızlar benim reglim bitti bat 25 ekim. Ama bugün hsg çektirdim. Radyasyon ve rahim içi ilaç aldığım için dr bu ay korunmam gerektiğini söyledi. Bu ay es geçiyorum gün saymaları. Umarım sizlerin güzel haberlerini alırız
geçmiş olsun canım, nasıldı çıktı mı sonuçlar peki ?

Hadi inşallah gebelik vardır. Enfeksiyon akıntısına çok benziyor ama peynir gibi değil sümüksü kokusuz ve süt rengi olacak. Yani benimki öyleydi. Aman iyi takip et kendini. Ben çok sık enfeksiyon kaptığım için iyice korkar oldum akıntılardan:KK43:
Insallah 🤲🏻 aynen abla cok sukur oyle bi seyim olmadi benim de 6 gun kala basladi hayirlisi insallah

Aslan pençesi çayı kullanan varmı 7 gündür içiyorum yumrtlamaya kadarmı içiliyordu bilgisi olan varmı yoksa ay boyumu içmem lazım
Gebelik dahil olmak üzere regl zamanı ay boyu icilebilecegini soylemisti saracoglu.

eczhnm eczhnm zeynep-ahmet zeynep-ahmet bekleyemedim yaptım kızlar farklı bir marka ile. Test bozukmuş malesef negatif 🤷‍♀️
Canım bugün tekrar yap belli olmaz 🤔
Kızlar hatırlarsanız letu sonrası pazartesi kontrole gitmiştim yumurtam büyümemişti bitane 12 mm vardı doktor cuma tekrar gel büyüyebilir dedi...bende hergün yürüyüş yaptım bol bol kuru incir tükettim salıdan beride ovülasyon testi yapıyodum..baktım koyulaşma yok gibiydi doktora gitmekten vazgeçiyordum cuma randevu almadım ama bi baktım o gün testim pikin önceki günkü hali oldu dedim bu yarın pik olucak ben randevu alayım..sabah test yaptım pikti..yumurtlama belirtilerimde başlamıştı..bakalım testler ne kadar doğru dedim bugün kontrole bi geldim 20 mm yumurtam oluşmuş doktor çatlamaya hazır ama iğneyle destekleyelim dedi iğnemi yaptım 36 saat sonra da ilişki dedi.. bu ayda ümidim olmuş oldu..Rabbim hayırlısını verir inşallah🥰
Çok güzel haber canım inşallah emeklerinin karşılığını alırsın 😍😍
Kızlar d vitamini kullanan var mı aranızda? Benimki cok düşük cıkmısta öneriniz var mı
Düzeye göre doktor sana önerir canım günlük ünite sayısını ona göre ayarlıyorlar

Selam hanimlar ben regl oldum bayagi kirmizi sekilde ama 2. Gunumde bitti yani toplam 3 ped kullandim çok azalmis bu ay neden boyle oldu ki sizce hormonlarimmi bozuldu yine ya 😔

Selam hanimlar ben regl oldum bayagi kirmizi sekilde ama 2. Gunumde bitti yani toplam 3 ped kullandim çok azalmis bu ay neden boyle oldu ki sizce hormonlarimmi bozuldu yine ya 😔
Tamamen mi bitti yoksa çok çok az kahverengi gelmeye devam eder ya öyle mi oluyor 🤔

X