Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kuzu benim başım çatlıyor ya 1 haftadır ne bu anlamadım Tsh ım çok mu düştü diyorum olabilir mi sence 1 hafta ilaç içmesem mi doktora haftaya gitcem
İlacı kesme canım. Tsh düşükken de yüksekken de baş ağrısı yapıyor. Ama yarım almayı deneyebilirsin bir gün. Ağrın kesilirse ordan anlarsın zaten. Gerginlik tipi de olabilir. Adet veya gebelik öncesi de olabilir. Başına buz torbası koymayı denedin mi? Benim migrenimi epey rahatlatıyor o.

kızlarrrr selammm nasılsınızz

bugün inanılmaz kasıklarım ağrıyor hatta dayanamayıp biraz uyumuşum 15 dakika içim geçmiş dün veya ondan önceki gün ovulasyon günümdü değerlendirdik tabiki ama gecmeyen bir ağrı var hiç böyle olmamıştım diğer gebeliklerimi hatırlamıyorum o süreci tamamen unutmak istediğim için sanırım gercekten bir şey hatırlamıyorum sizce gebelik başlangıcı olabilir mi yoksa bu tarz belirtiler için erken mi :dua:

İlacı kesme canım. Tsh düşükken de yüksekken de baş ağrısı yapıyor. Ama yarım almayı deneyebilirsin bir gün. Ağrın kesilirse ordan anlarsın zaten. Gerginlik tipi de olabilir. Adet veya gebelik öncesi de olabilir. Başına buz torbası koymayı denedin mi? Benim migrenimi epey rahatlatıyor o.
Eve gidince deneyim kuzum ağrı gözlerimin üstünde migren enseden giriyor di mi

bugün inanılmaz kasıklarım ağrıyor hatta dayanamayıp biraz uyumuşum 15 dakika içim geçmiş dün veya ondan önceki gün ovulasyon günümdü değerlendirdik tabiki ama gecmeyen bir ağrı var hiç böyle olmamıştım diğer gebeliklerimi hatırlamıyorum o süreci tamamen unutmak istediğim için sanırım gercekten bir şey hatırlamıyorum sizce gebelik başlangıcı olabilir mi yoksa bu tarz belirtiler için erken mi :dua:
Benim çatlamadan 2 gün sonra başlamıştı canım kimyasalda inşallah gebelik belirtisidir

Kuzum iki günde belirti vermez ki 🤷‍♀️

Merhabalar herkes nasıl var mı yeni gebelik haberi 🤗 ancak geldim bir Sohrab Sohrab gördüm umarım pazartesi değer katlanarak artar sağlıkla ilerler gebeliğin 🤗
Bana gelecek olursa epey yoruldum eğitimde yarın da böyle geçecek ve yarına kadar da yapmam gereken çok şey var... Biraz da hasta oluyor gibiydim boğaz ağrısı falan devam ediyor.. henüz bunu söylemek için belki erken ama sanırım regl de olacağım öyle hissediyorum.. 🤷

Kızlar d vitamini kullanan var mı aranızda? Benimki cok düşük cıkmısta öneriniz var mı

Evet zaten dostinex hamileyken kullanılmaması gerekiyor doktor bana özellikle reglken kullandırmıştı
Salı günü diş randevum var içsem mi ki bilemddim en iyisi doktora danışmak hem şu anda diyetteyim bünyemi sarsabilir en iyisi ötelemek hem belki bu arada gelen sütüm belki geri gider inşallah

Eklentiler

• images (14).jpeg
    images (14).jpeg
    11,9 KB · Görüntüleme: 14
X