Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım cok tesekkur ederım

ne bileyim kuzum ya rahmim ağrıyor hiç olmamıştı daha önce acaba mı ki dedim
Canım yumurtlamayı değerlendirdiğin için hamilelik olsa da olmasa da rahim kendini hamileliğe hazırladığı için böyle ağrılar olması normalmiş. Ovulasyon testi aldığım sayfada paylaşılmıştı. Göğüs kasık rahim ağrısı olabiliyormuş

Kizlar iyi akşamlar eşim sperm testi verdi ama doktora gösteremedik değerler hakkında bilgisi olan beni bilgilendirebilir mi haftaya cumartesiye kadar bekleyemeyeceğim şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_20201003_200407.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 79
masalkzz benim 17 çıktı 2 tane ampul vermişti haftada 1 kere kırıp içtim onları aynı zamanda günde 4 damla ağızdan damla alıyorum canım

Benim oyle oldu bata 6 gun var ve daha yeni basladi
Hadi inşallah gebelik vardır. Enfeksiyon akıntısına çok benziyor ama peynir gibi değil sümüksü kokusuz ve süt rengi olacak. Yani benimki öyleydi. Aman iyi takip et kendini. Ben çok sık enfeksiyon kaptığım için iyice korkar oldum akıntılardan

İyi akşamlar arkadaşlar yumurtlama testini nasıö yapıyorsunuz yani en az kaç saat önce sıvı almayı bırakıyorsunuz tam doğru sonucu almak için ben 3 saat sıvı almadan yapıyorum yeterli oluyo mudur

İyi akşamlar arkadaşlar yumurtlama testini nasıö yapıyorsunuz yani en az kaç saat önce sıvı almayı bırakıyorsunuz tam doğru sonucu almak için ben 3 saat sıvı almadan yapıyorum yeterli oluyo mudur
2 saat bile yeterli canım hergün aynı saatte yapman yeterli :)

Bende beyaz süt rengi akıntı oldu dün ve bugün ama üç damla kadar bişeydi adete 10 gün var

2 saat bile yeterli canım hergün aynı saatte yapman yeterli :)
Teşekkür ederim cnm benim ovü yine koyulaşmaya başladı bakalım bi kaç günüm var pik olmazsa umudu kesecem

Eklentiler

• IMG_20201003_215055.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 65
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…