Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar benim reglim bitti bat 25 ekim. Ama bugün hsg çektirdim. Radyasyon ve rahim içi ilaç aldığım için dr bu ay korunmam gerektiğini söyledi. Bu ay es geçiyorum gün saymaları. Umarım sizlerin güzel haberlerini alırız

geçmiş olsun canım, nasıldı çıktı mı sonuçlar peki ?

Insallah aynen abla cok sukur oyle bi seyim olmadi benim de 6 gun kala basladi hayirlisi insallah

Aslan pençesi çayı kullanan varmı 7 gündür içiyorum yumrtlamaya kadarmı içiliyordu bilgisi olan varmı yoksa ay boyumu içmem lazım
Gebelik dahil olmak üzere regl zamanı ay boyu icilebilecegini soylemisti saracoglu.

eczhnm zeynep-ahmet bekleyemedim yaptım kızlar farklı bir marka ile. Test bozukmuş malesef negatif
Canım bugün tekrar yap belli olmaz
Çok güzel haber canım inşallah emeklerinin karşılığını alırsın
Kızlar d vitamini kullanan var mı aranızda? Benimki cok düşük cıkmısta öneriniz var mı
Düzeye göre doktor sana önerir canım günlük ünite sayısını ona göre ayarlıyorlar

eczhnm amin canım aminnn hepimize emeklerimizin karşılığını almak nasip olur inşallah

Selam hanimlar ben regl oldum bayagi kirmizi sekilde ama 2. Gunumde bitti yani toplam 3 ped kullandim çok azalmis bu ay neden boyle oldu ki sizce hormonlarimmi bozuldu yine ya

Selam hanimlar ben regl oldum bayagi kirmizi sekilde ama 2. Gunumde bitti yani toplam 3 ped kullandim çok azalmis bu ay neden boyle oldu ki sizce hormonlarimmi bozuldu yine ya
Tamamen mi bitti yoksa çok çok az kahverengi gelmeye devam eder ya öyle mi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…