Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
2. İğneden sonra adet oldum bitti canım bu ay hiç bişey kullanmadım. 2 düşüğüm oldu pıhtılaşma sorunum var doktorda planlı gebelik plsun iğneye erken baslayalım dediği için klomen ve catlatma iğnesi oldum ama gebelik olmadı, planlayamadık malesef bende catlatma iğnesi bekleme vs yoruyodu psikolojik olarak ara verdim şimdi normal deniyorum
Çok üzüldüm Allahım inşallah en kısa siZi beni isteyen herkesi muradına kavuşturur🤰🏻👶🏻

Canım spermin daha hızlı gitmesini sağlıyordu sanırım yazanlara göre ama eşinde bi problem yoksa bence gerek yok, onun yerine sen macun alıp denesene canım
Canım eşim haftaya teste girecek, henüz onda bi sorun var mı bilmiyorum. Polen propolis arı sütü karışımı ve keci boynuzu kullanıyoruz şimdilik. Benim ovulasyon testlerin koyu çıkıyordu baya zaten sonra da güzel siliklesiyor ama yine de yumurtalarda bir sorun var mı bilmem 🙁
Vajinal ultrasona girmeyi düşünüyorum önümüzdeki ay. Sen de gircektin sanırım nasıl geçti gidebildin mi?

Canım spermin daha hızlı gitmesini sağlıyordu sanırım yazanlara göre ama eşinde bi problem yoksa bence gerek yok, onun yerine sen macun alıp denesene canım
Bir de eşinde problem yoksa bile sendeki pH değeri daha yüksekse asidik ortam yüzünden
gelen spermler ölüp döllenme engellenebiliyormus. Bu jel de ortamdaki pH dengesini sağlıyor.

Şimdi ben bu listeye girersem en çok ay benim o yüzden ayıp olur girmiyim :KK48:

Aynen valla ama benim tupler tikalimi falan bilmiyorum, iki hafta sonra ogrenicem, oyle biseh varsa jel napsin demi
Aynen doğru. Ben de eşim bu hafta teste girdikten sonra önümüzdeki ay gözümü karartıp vajinal ultrasona girmeyi düşünüyorum

X