Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kahve istemem suyumla gelir yardım ederim sorun değil. Ama sen de bana ders notu hazırlamada yardım edeceksin
ayyy en sevdiğim ünide ders notlarımı hep hocalar isterdi Arkadaşlarıma asla vermezdim kırtasiyeye satıyorlardı çünkü hala saklıyorum atmaya kıyamam

sağol canım Önümüzdeki günlerde çektireyim diyorum cesaretimi toplayıp. Diğer testler temiz 1yıl oldu hiç gebelik yaşamadım
korkma canım ben de hiç çekilmedim ama zaten uyuşturuyor 5 dk sedyede uzanacakmışsın gibi düşün hiç bişey hissetmiceksin vajinal ultrason gibi hemen bakcaklar bitcek

korkma canım ben de hiç çekilmedim ama zaten uyuşturuyor 5 dk sedyede uzanacakmışsın gibi düşün hiç bişey hissetmiceksin vajinal ultrason gibi hemen bakcaklar bitcek
Ayyy inşallah bir yer ayarlıyıp randevu alayım da umarım dediğin gibi olur biter hemen. Sapol desteğin için

Bu ay umutluydum ya çok hüsrana uğradım şuan bide gorumcemin hamile olduğunu öğrendim smdi herşey üst üste geliyor
işte ben de bu yüzden sıfır beklenti... allah sonunda güldürsün hepimizi çektiğimiz sıkıntılara değsin inşallah

ayyy en sevdiğim ünide ders notlarımı hep hocalar isterdi Arkadaşlarıma asla vermezdim kırtasiyeye satıyorlardı çünkü hala saklıyorum atmaya kıyamam
Kuzu valla dersler yüzyüze olsa sorun yok hazırda var da online olunca sıkıntı. Eve sınıf ortamı kurup tahta, kamera gerek o da olmuyo. Grafikleri oluşturuyorum

Kuzu valla dersler yüzyüze olsa sorun yok hazırda var da online olunca sıkıntı. Eve sınıf ortamı kurup tahta, kamera gerek o da olmuyo. Grafikleri oluşturuyorum
sözel ders olsa anlat geçte sayısalda sıkıntı grafikler falan nasıl yapcan kolay gelsin

Yaa Amin inşallah hepimize. Neden olmasın, bat geçsin testini yenile bence. İçimde umut var sana dair.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…