Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhabalar hanımlar bende pcos var adet düzensizliğim var doktora gittim klomen ve çatlatma iğnesi oldum doktorum ertesi gün ilişki dedi 3. Gebelik testi yapışım 2 si normal gebelik testi biride erken gebelik testi hepsinde de silik çıkıyor benim gibi aynı durumu yaşayan varmı olumlu sonuç alan ??

Yaaa gülüm olsun sen bekle olur o benim zaten ilk düşük olan 1 yıl sonra olmuştu herşey zamanında oluyor. Hiç mi yok peki yeni mi evlisiniz?
Sabrınızın sonu selamet olsun sağlıkla alın kucağınıza inşallah eşimin bi önceki evliliğinden bi çocuğu var bende şu 7 ayda regli gecikmesi bile yok 1 sene 3 aydır evliyiz 12+3 başta korunuyorduk ben bilsem böyle olcak korunmazdım valla ablam dahil herkes ilk günden hamile kalıyor maşallah ben de sabretmeye öğreniyorum bakalım bakalım daha ne kadar böyle gidecek

Herşey güzelse sizin bekleyin olacaktır bu işler ol demeyle olmuyor kolay gibi ama zor yapması sırrı çözen yok hamişmisin hamişsin o sebeble Allah ol derse olacaktır. Aklında tahlil yaptırmak vesaire şeyler varsa yaptırdın herşey güzel ise bekle gününde oluyorsun bu da güzel birşey sabretmek güzel şey bazen arsız oluyor ama olsun o kadar olur ben inanarak bekliyorum teşekkürler duan için gönlümüzce olur inşlh.

Kadın doğuma gittim sorun yok demişti bir sene içinde olmazsa gel dedi ama yarın tam bi kan baktırıcam demirim düşüyor belki ondandır İnşaallah süpriz olur size bu ay mucizeniz :)

Kadın doğuma gittim sorun yok demişti bir sene içinde olmazsa gel dedi ama yarın tam bi kan baktırıcam demirim düşüyor belki ondandır İnşaallah süpriz olur size bu ay mucizeniz :)
Peki denemeniz ovulasyon ile filan mı neye göre? Demir düşüklüğü zaten istenmeyen birşey hamilelik için Baktır ve tedavini ol ilaç verirler inşallah canım umudum o benimde

Bu bendede var ya biraz kilom var onu vermeye çalışıyorum hamile kalırsam daha çok alıcam diye kendime stres yapıyorum bunuda farkındayım ama elimde değil kilom katlansın istemiyorum belkide benim engelimde bu

Bu bendede var ya biraz kilom var onu vermeye çalışıyorum hamile kalırsam daha çok alıcam diye kendime stres yapıyorum bunuda farkındayım ama elimde değil kilom katlansın istemiyorum belkide benim engelimde bu
Kesinlikle beynimizin bedenimize hükmettiğini düşünüyorum..üzülmeyelim diye koruma devreye geçiyor bence.. birazda nasip tabi

İnşallah kuzummm alerji falan olmadı zaten daha öncede almıştım o maddeden mr'larda bir sorun olmamıştı. Ama hani damar yolunda iğne tam oturmaz havada kalırya of o his çok berbat kız diyoki diğerine, dur diyo damar ince azcık da ben ittireyim iğne benim içimde bu arada bu diyaloğu yaparlarken.. allahım bacakları kemerledikleri anda ben transa geçtim kaçış yoktu, öyle böyle ayvayı yicektim. Şükür ki, ikinci üçüncü doza gerek kalmadı

Peki denemeniz ovulasyon ile filan mı neye göre? Demir düşüklüğü zaten istenmeyen birşey hamilelik için Baktır ve tedavini ol ilaç verirler inşallah canım umudum o benimde
İlk defa bu ay ovulasyon kullandım onun dışındakiler normal ama ben anlıyormuşum yumurtlamayı bundan önceki aylarda da hep öyle yaptım şeffaf bi akıntı oluyordu bu defa da aynı zamana denk geldi

Doktor bunu yazdı bana kızlar. Bunu da içiyim bida içmem artık

Eklentiler

• IMG_20210401_180734.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 32
İlk defa bu ay ovulasyon kullandım onun dışındakiler normal ama ben anlıyormuşum yumurtlamayı bundan önceki aylarda da hep öyle yaptım şeffaf bi akıntı oluyordu bu defa da aynı zamana denk geldi
Bende hep kaçar eder zannederdim benimde hep aynı yumutlamam takvimdekiyle birde yumurtlama belirtilerim aynı zamanlarda. Nasip canım nasip ötesi konuşulup tartışma olacak birşey değil

Merhaba benimde ilk kullanisimdi femara ve catlatmayi... 10.gune kadar o silik cizgi ara ara cikti bugun11.gunundu tertemiz bi tek cizgi gordum.. eger sende catlatmdan sonra 10.gune kadar test yaparasan silik 2.cizgiyi goreceksin.. 10.gunden sonra yapmalisin canim..

Hiç mi yoktu belirtin bayılıyorum şöyle belirtisi öğrenenlere ya
Hiç yoktu. Önceki hamileliğimi bata 1 hafta kala sırt ağrısı ve şişkinlik yaşayarak acaba mı diyerek test yapıp öğrenmiştim ama bunda hiç bi belirti yaşamadım hatta kendimce belirti aramaya çalışıyordum sonra yok yaa adet olcam ben diyodum. Ama bu ay sadece şöyle oldu benim bata 1 hafta kala kasıklarım ağrımaya başlıyor bu ay o ağrıyı yaşamadım ablamla konuşurkende acaba hiç soğuk almamaya dikkat ettim ondan mı acaba diye sormuştum o da olabilir demişti o yüzden hiç ihtimal vermemiştim hamile olabileceğime

Yaa ne güzel bize de nasip olur mu

Dayanamadım doktor gününü bile bekleyemeden kan testi mi yaptırsam diyorum herşeyin tabiki hayırlısı Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah tez zamanda hamiş oluruz

Dayanamadım doktor gününü bile bekleyemeden kan testi mi yaptırsam diyorum herşeyin tabiki hayırlısı Rabbim hepimizin kucağını doldursun inşallah tez zamanda hamiş oluruz
Eger catlatmadan sonra 11.gunundeysen yaptir ama bazen 14.gununden sonrada kanda hcg cikabiliyor..

Herseyin hayirlisi canim.. insallah allah herkese hayirli evlat versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…