Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar bende bugün çapa tıp tüp bebek bölümüne gittim. Test yaptırdım sonuçlarıma bakabilir misiniz bazı değerlerim yüksek çıkmış galiba 🤦🏻‍♀️
Selam canim ben burda bitek amh i biliyorum bide prolaktini amh in 5.kusur cikmis yasin 36dan dusukse normaldir bence cunku ben 36 yasinda civarindayim🤭 en dusuk 2 olmasi gerekirken benim 0.8 cikmisti.. prolaktininde cok guzel.. diger sonuclara bilmedigimden yorum da yapmayim canim😍 hayit otunun cok iyi geldigini soyluyorlar canim bi arastir istersin..

Selam canim ben burda bitek amh i biliyorum bide prolaktini amh in 5.kusur cikmis yasin 36dan dusukse normaldir bence cunku ben 36 yasinda civarindayim🤭 en dusuk 2 olmasi gerekirken benim 0.8 cikmisti.. prolaktininde cok guzel.. diger sonuclara bilmedigimden yorum da yapmayim canim😍 hayit otunun cok iyi geldigini soyluyorlar canim bi arastir istersin..
Canım 33 yaşındayım bende. Evet o iyi gibi duruyor ama diğer sonuçların ne olduğuna dair benim de pek bir bilgim yok. Bir endokrin e gitmem gerekiyor sanırım 😕

Canım 33 yaşındayım bende. Evet o iyi gibi duruyor ama diğer sonuçların ne olduğuna dair benim de pek bir bilgim yok. Bir endokrin e gitmem gerekiyor sanırım 😕
Canım google a ben girip normal değerler yazıp sürekli aratıyorum. birde birini birine bölünce pko yu buluyordun falan onu tam çıkaramadım... onuda google da bi arat... bilipte endokrine git canım.. senin amh yüksekse diğerleri bişekilde hallolur... eşinin değerleride çok önemli...

Canım google a ben girip normal değerler yazıp sürekli aratıyorum. birde birini birine bölünce pko yu buluyordun falan onu tam çıkaramadım... onuda google da bi arat... bilipte endokrine git canım.. senin amh yüksekse diğerleri bişekilde hallolur... eşinin değerleride çok önemli...
Teşekkür ederim canım ☺️

Kizlar mideniz bulanmasin. Benden bugün hafif sarımsı sümüksü ve şeffaf karışık akıntı geldi silince belli oldu. Sizce yunurtladim mi? İlk defa böyle bişi oldu. Pazartesi vajinal ulstrasonla sol içeri girmek için bayağı baskı uygulandı o gün resmen sol overimin varlığından haberdar oldum. Hep sağ over agrirdi. Sizce kanlanmami oldu böyle akıntı geldi.

Kızlarrrr tarihleri güncelleyelim eski tarihleri sileceğim.
@goldies16 canım senden de soru cevap bekliyoruz.

P Pungar35 05.03.20214 AYGECİKME
@Blacklight 15.03.202119 AYGECİKME
@I LoVe You 18.03.202128 AY
Uzunkiprik Uzunkiprik 19.03.202112 AY
@Mordus 19.03.20215 AY
@Sosyalsosyalci 19.03.20211 AY
@Portakalli cikolat20.03.20219 AY
zeynep-ahmet zeynep-ahmet 21.03.20218 AY
@Uzaygemisi35 22.03.20219 AY
Canım ben adet olmadım hamile olduğumu öğrendim buraya da yazamadım. Diğer hamileliğimin kürtajla sonuçlanması bu hamileliğimde biraz tedirgin etti beni ve zor bi süreçten geçiyorum dua edin bizim için hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde bunu kucağıma alabileyim 🤲🏻🌸

Kızlar sayfa neden durgun..
Hergün yorum yazamasamda istisnasız takip ediyorum..20 li 30 lu sayfalar okurken bugün 1-2 sayfa anca olmuş hayırdır ölü toprağımı serpildi üzerimize... silkelenip kendimize gelelim Allah var gam yok🤩
Bende aynı düşüncedeyim sessizlik var burada 🙄
Biraz kabuğunda sanırsam herkes 🙏🏻bu ayy çok hamiş haberi alıyorum toplu güzel haberlere kavuşmak dileğiyle bu onun sessizliği olur inşlh 🌸🤗

Kizlar mideniz bulanmasin. Benden bugün hafif sarımsı sümüksü ve şeffaf karışık akıntı geldi silince belli oldu. Sizce yunurtladim mi? İlk defa böyle bişi oldu. Pazartesi vajinal ulstrasonla sol içeri girmek için bayağı baskı uygulandı o gün resmen sol overimin varlığından haberdar oldum. Hep sağ over agrirdi. Sizce kanlanmami oldu böyle akıntı geldi.
Neden midemiz bulansın ki canım aaa sormasan nasıl bileceksin bence sıkıntı yok :) ayrıca yaşamış birisi olarak söyleyeyim sarımsı olması enfeksiyon olabiliyor ovulasyon ile sümüksü sarımsı halde geliyor demek ki daha yeni enfeksiyon olblr tabi ki bu kendi yaşadığım birşey den örnek. idrar yaparken idrarda koyuluk yanma var mı acaba? 🤔

Sagolasin cnm zaten bebek umudum cok yoktu bu ay için düzenli ilişki olmadi hic olsa da her zaman korunmasız olmadi zaten benim üzüldüğüm şey adetim uzun zaman sonra düzene girmişti 3 4 aydır 28 en fazla 31 günde geliyordu bu ay 38 oldu ona üzüldüm sadece😔
olsun üzülmeyin herşeyin çaresi var çok şükür Allahım doğru zamanda nasip edecektir :KK68:

m
merhaba miğde bulandıracak bir durum yok ama bende enfeksiyon olduğunu düşünüyorum

Neden midemiz bulansın ki canım aaa sormasan nasıl bileceksin bence sıkıntı yok :) ayrıca yaşamış birisi olarak söyleyeyim sarımsı olması enfeksiyon olabiliyor ovulasyon ile sümüksü sarımsı halde geliyor demek ki daha yeni enfeksiyon olblr tabi ki bu kendi yaşadığım birşey den örnek. idrar yaparken idrarda koyuluk yanma var mı acaba? 🤔
Yanma yok. Bir defa böyle geldi şuan kesildi

X