Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Diyeceğim o ki, takmadım umursamadım hamile kaldım meselesi değil aslında.
Kabullendim, umudum tükendi ve kendimi bıraktım ben. Bunun getirdiği bir rahatlıktı benimki.
Ben aylardır tam bu noktadayım
Kabullendim.
Umudum Tükendi.
Kendimi Bıraktım.
Bıktım artık her ay heves edip duvara toslamaktan.
Hayırlısı buysa tamam da Allahım neden bunun olmasını hayırlı eylemedin benim için diye birsürü sorguluyordum, Artık sorularımdan da vazgeçtim..
+sı var eksiği yok😐
Ve herşeye rağmen orada çok uzakta da olsa bi Umut Var.
O umut bitmiyor.
Bittiği gün öldüğüm gündür!

ben de bi miktar yoruldum, sanırım bu olumsuz duygularımı tek başıma yaşamaya ihtiyacım var. artık kendimi, duygularımı, endişelerimi açıklamak beni çok yoruyor :KK43: biraz mola veriyorum.

tablo takibi için, regl olan gebe kalan olursa bana mesaj atmanızı rica edeceğim geriye dönük takip yapmak benim için zor olur çünkü
@Mimariye 20.03.20219 AYGECİKME
zeynep-ahmet zeynep-ahmet 21.03.20218 AYGECİKME
@merakligzm 25.03.202111 AYGECİKME
@Umuttllu 26.03.202131 AYGECİKME
@Rojda56 26.03.202116 AYGECİKME
@Amanita 26.03.202116 AYGECİKME
@minikooommm 29.03.20214 AYGECİKME
@Zeymuss0103 01.04.202112 AY
niw niw 02.04.20217 AY
@Cilek95 02.04.20216 AY
@pcoscuk 02.04.202128 AY
@sim84sim 03.04.20214 AY
@Masalmina 04.04.202115 AY
@Nm88326 05.04.20219 AY
@Cartedor 05.04.202111 AY
@minik mucize92 05.04.202128 AY
@elcin123 06.04.202130 AY
@MEMUR54 08.04.202128 AY
@Tuanna_09.04.202122 AY
Jane Jetgil Jane Jetgil 09.04.202110 AY
iloveme canım ben malesef bu sabah regl oldum inşallh sizlerden güzel haberler bekliyorum kızlar dualarım sizinle yeni bat 26 nisan.

Femara hiç kullanmadım canım, doktorum ilk onu demişti ama sonra letu yazdı niyeyse.. ama ikiside aynı ayarda diye biliyorum.. ya bide doktorlarda şey düşüncesi oluyo, çok fazla yumurta aynı anda büyüsün istemiyolar.. bana bitane güzel büyümüş yumurta isteriz demişti.. yüksek dozdan başlasalar fazla yumurta oluşur çoğul gebeliğe sebep olur diye deneme yanılma yöntemiyle ilerliyorlar.. ama yinede klomen yerine bunlardan verip günde birle başlatabilirdi.. ben günde bir letu içtiğim ay kontrolde 18 mm yumurtam olmuştu.. çatlatma vermişti birzda o büyütmüştür güzel sonuç almıştım ama vakti değilmişki olmadı
Çoğul gebelik olsa keşke benden mutlusu olmaz heralde, teki geldide çoğulu kaldı 🤣

Günaydın kizlaaaar 😘😘aaaa beni çok şaşırttıniz uyandım dedim bunlar bi 300 400 sayfa yazismislardir baktim pek bisey yok nerelerdesiniz minseo minseo U Uzaygemisi35 @NealStreet 🤣🤣
Günaydın. Ben günün 25 saatini burada geçirdiğim için eşimle accık sürtüşme yaşadık. Yine giriyorum da birazcık azalttım sadece. Artık 23,5 saat giriyorum 😎

Kızlar günaydın. Merkezden geldim. Aynı dozdan üç gün daha devam iğneler. Bunlara ek, çatlama önleyici iğne verdi üç gün. Cumartesi sabah kontrol. Hemogram bakılması için kan aldılar. Bu da anestezi içinmiş. Şimdilik haberler böyle. Dualarınızı bekliyorum.
fiona13 fiona13 Fiolimm bu iş kolayca ve sağlıkla tamamına ererse sana diğer merkezden randevuyu ben alacağım. Eşine de nota veririz. Ayağını denk alsın diye!!1!1!1! Pazar yeri gibi orası her gidişimizde. Her yaştan her tipten insan var. Yalnız değiliz 😇😘

Kızlar günaydın. Merkezden geldim. Aynı dozdan üç gün daha devam iğneler. Bunlara ek, çatlama önleyici iğne verdi üç gün. Cumartesi sabah kontrol. Hemogram bakılması için kan aldılar. Bu da anestezi içinmiş. Şimdilik haberler böyle. Dualarınızı bekliyorum.
fiona13 fiona13 Fiolimm bu iş kolayca ve sağlıkla tamamına ererse sana diğer merkezden randevuyu ben alacağım. Eşine de nota veririz. Ayağını denk alsın diye!!1!1!1! Pazar yeri gibi orası her gidişimizde. Her yaştan her tipten insan var. Yalnız değiliz 😇😘
Hadi hayırlısı olsun sonunda çift çizgiler gör inşallah canım

Harika, çok güzel ilerlesin sürecin, sıkıntısız inşallah 🙏❤️

İnşallah ilk denemede, daha fazla uğraşmadan hamile kalırsın.

Günde bir iğnen daha olmuş, Allah kolaylık versin inşallah 🙏🏻 O iğneyide diğeriyle aynı anda mı yapıcaksın?

X