Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar negatif çok şükür. Demekki üşüttüm ben cumartesi şilede
Çok pis bir hava vardı o gün. Güneş vurunca ısıtıyordu ama rüzgar sert esiyordu. Hiç çaktırmadan çarptı. Benim de o gün yürürken kulağım ağrımaya başladı. Hala ara yokluyor. Bir de boğazım acıyor biraz. Sen sık sık az az su iç mutlaka. Ateşini dengelesin. Tekrar gidecek misin bir doktora?

Kalitesini de döllemeyi denemeden anlayamıyorlar da inşallah iyi çıkarlar. Embriyolar oluşur ve yaşarlar ve kaliteli olurlar ve sağlıklı olurlar ve transfer yapılınca tutar...
İnşallah canım benim, gönülden diliyorum.. Bazıları doktor kontrolünden geliyor doktorları yumurta kaliten çok iyi diyor, ona anlam veremiyorum, yumurta döllenip embriyo haline gelmezse nasıl kaliteliymiş.. bence doğru bir bilgi değil. Tüp tedavizinde kaliteli yumurta döllenip 3.-5. güne geliyor ... çünkü lab ortamında kontroldeler, eminsin yani A kalite mi B mi diye...

Biz, biliyorsun, sadece ilişki kısmıyla ilgileniyoruz. İlişki sonrası yüzüstü beklemeyi denemiş miydin? Bu sefer de onu mu denesen? Kocanın etrafında üç tur yine at tabii ama onu ilişki öncesi yap
Asdssdfd yüzüstü yattığım da çok oldu ters rahim için kolaylaştırıyor diyorlar. Ben her çeşidini denedim artık ama ona pek bakmıyor R Random3 en güzel örneği. Üç tur atmayı bu ay deneyeyim bari bir o kaldı
Hala düşüş yok salmasam mı
Kız saçmalama regle kadar düşmeyecek zaten ateş. Böyle seyredecek artık. İlk yükseldiği zaman önemli bizim için o yumurtlama demek oluyor. Ondan sonra böyle hamilelik varsa adet zamanı şimdiki hali gibi yüksek olacak düşmeyecek. Düşüş olduğunda adet zamanı gelmiş oluyor zaten sen böyle yaparsan adete kadar her gün değerlendirirsin
Kızlar negatif çok şükür. Demekki üşüttüm ben cumartesi şilede
Hadi gözün aydın canım çok şükür. Başka bir virüs veya bakteri enfeksiyonu da olabilir canım ateş var çünkü mutlaka kan ver ona göre antibiyotiksiz geçmez muhtemelen üşüttüm diyip ihmal etme git yine

Çok teşekkür ederim Evet evet dediğin gibi doğrusu. Yani şöyle, dış görünüşünde de bozukluk olabiliyormuş. Belki öyle bir durum yoksa ve büyüklüğü idealse o zaman da kaliteli diyor olabilirler ama net bilgi embriyo oluşup hayatta kaldıktan sonra verilebiliyor

Dene dene. Kocanın elinde tuzluk olsun bu arada sen tur atarken. Ritüel o şekildeydi sanırım. Değil mi R Random3 Kafasına atması gerekirse atabilsin diye
Ben dedim. Hcg'de çift çizgiyi görünce de salmayacak dedim minseo Her gün şaapmayın artık. Hamile kalınca lazım olacak sana o adam bak güzel kardeşim sonra pişman olursun. Etme, eyleme

Çok geçmiş olsun canım, acil şifalar dilerim.. Sen covid geçirmiş miydin?

Canım benim acil şifalar, çok üzüldüm, dualarımız seninle

çok geçmiş olsun dualarımız sizinle allah şifa versin inşşalh biran önce iyileşir

Hepinizden Allah razı olsun inşallah erken dönemde yakalamisizdir da tedavisi olur çok sağolun

Çekilen su dolu kesecikler boş da cıkabiliyor, bozuk da.. inş seninkilerin hepsi iyi olacak kuzum :)) Ne zaman yumurta toplaman?

Ama benim geçen ay yumurtlama sonrası 36,8 e düşmüş regle kadar öyle gitmişti
Üff tamam

Suan ateş düşük ama artarsa gidicem hemen. Evde olmak oyle tatlı geldi ki kaynanama cıktım yukarı kahvaltıya sımdı aşağı ındım yatmaya geri. Aynen hava carpmıs demek kı senıde bak . Buarada hepinize tesekkurler kızlar

Bu arada yeni tedbirleri gördünüz mü ya? Bizi komple eve tıktılar hafta sonu
aynen bi seviniyorum bi üzülüyorum evdeyken ne güzel her işimi hallediyorum eşimde pandemiden vardiyalı çalışıyordu zaten gezemiyoduk çok etkilenmiyordum yani ama esnafa işçiye üzülüyorum malesef Allah hepimizin yardımcısı olsun ben izmirdeyim bu arada izmir kırmızıdan çıkacak gibi değil :)

Hahahaha evet sonra beni evden kovsun nabıyon iyi misin der

Kız valla minseo bak lazım olacak hahaha çok haklısın hayır bir de alışıyonuz böyle sonra ilişki yasağı falan olursa durum vahim yani söylim
Bu arada yeni tedbirleri gördünüz mü ya? Bizi komple eve tıktılar hafta sonu
Evet ya. İki güneş alamadık. Ama insanlara da kızıyorum mekanlarda müzikler eğlenceler ne maske ne mesafe var. Bence çok güzel denetleme ile çözülürdü bu iş. Kurallara uyan mekanlar açık kalacak, uymayanlar kapanacak. Herkesi de uymaya teşvik ederdi. Böyle olunca düzgün işletmelere yazık oluyor.
Ama benim geçen ay yumurtlama sonrası 36,8 e düşmüş regle kadar öyle gitmişti

Üff tamam
Senin bünyeyi ben anlamadım senin bir ara 37.5 oldu ya. İki gündür falan da 37.1 37 falan.. bence regle kadar böyle gidecek artık. Yani her ay aynı derece olması gerekmiyor yükselip düşmesi önemli.
Aynen canım ben de öyle düşünüyorum ama uymayan esnaf ı kadar çok ki onlara üzülemiyorum. Yasaklar yeniden gelsin istemiyorlarsa tıklım tıklım doldurmayacaklar eğlence mekanları yasak olmasına rağmen burda millet kopuyor ve aleni aleni yapıyorlar..

Maalesef adet oldum pazar gunu Beni tekrar ekler misiniz? 5 ay, yeni bat 26 nisan

Çekilen su dolu kesecikler boş da cıkabiliyor, bozuk da.. inş seninkilerin hepsi iyi olacak kuzum :)) Ne zaman yumurta toplaman?
İnşallah inşallah. Dua edin tedavi işe yarasın. Tereyağından kıl çeker gibi gitsin bu süreç ve sağlıkla ilerlesin hep. Belli değil daha çok başındayız. Yarın ilk kontrol var. Sanırım iğneye nasıl cevap verdiğine bakacak. Ona göre doz ayarlaması ve çok büyüdüyse çatlamasın diye yeni iğne oluyormuş sanırım bir de. Ya ben hiç sormadım biliyor musun. Zaten güzelce açıkladılar. O bana yetti. Bilmem gerekenleri söyleyip gerisini bir sonraki aşamada söyleyeceğiz dediler. İlaçlar bile sadece o güne kadar verildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…