Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Amin inşallah canım. Ruhum yok artık zaten çekildi gözümde yaş kalmadı yok oldum. Rabbim kimsenin başına vermesin
Ah güzelim çok çok zor o kadar iyi anlıyorum ki seni 😔 insan kendini çok çaresiz hissediyor, ama hayatta her şey bizim için işte başımıza ne geleceğinden habersiz yaşıyoruz 😔 ne zaman dertleşmek konuşmak istersen ister burdan ister mesaj ile yazabilirsin canım 🙏

Eklentiler

• IMG_20210330_070938.jpg
    IMG_20210330_070938.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 29
Kızlar günaydın anneme akciğer kanseri teşhisi koyuldu ağzıma almaya bile cesaret edemezken başımıza geldi daha 45 yaşında gencecik annem. Uzun bir süre gebelik düşünmüyorum o yüzden beni listeden çıkarabilirsiniz. Sizden ricam lütfen çok acı çekmemesi için dua edebilir misiniz daha kaçıncı evre olduğunu ogrenemedik ama belirti verdiği için geç kaldığımızı düşünüyoruz. Çok sağolun
çok geçmiş olsun dualarımız sizinle allah şifa versin inşşalh biran önce iyileşir :KK43:

Kızlar günaydın anneme akciğer kanseri teşhisi koyuldu ağzıma almaya bile cesaret edemezken başımıza geldi daha 45 yaşında gencecik annem. Uzun bir süre gebelik düşünmüyorum o yüzden beni listeden çıkarabilirsiniz. Sizden ricam lütfen çok acı çekmemesi için dua edebilir misiniz daha kaçıncı evre olduğunu ogrenemedik ama belirti verdiği için geç kaldığımızı düşünüyoruz. Çok sağolun
Çok geçmiş olsun, o kadar zor bir durum ki sadece anlamaya çalışabilirim. Umarım korktuğun gibi geç değildir. En çok morale ve sana ihtiyacı var şuan da, sakın kendini bırakma. En azından üzüntünü onun yanında belli etme, inşallah sağlığına en kısa zamanda kavuşur anneciğin 😔

Kızlar mesajları cok okuyamıyorum. Gece ateşim 38.5a cıktı kabus gorup uyandım alev alev. Acile gittik hemen sabah 4 te felan. Virüs testi yapıp gönderdiler. Sonucum daha cıkmadı. Eger negatıf çıkarsa ates dusmezse gel dediler. Covid sonucunu öğrenmeden baska bise yapmıyorlar sanırım. Eve geldim uyudum ama gene ateşlendim suan 38 yine. Aşırı baş ve kasık ağrım ayak bileklerim ağrıyor . Ya covidim yada kotu bi enfeksiyon geçiriyorum sanırım. Kendımı kaldıramıyorum ateşim bıanda 38 oluyor sonra bianda 37 . Hastaneye gittik 36.4 anlamıyorum cok hızlı ınıp cıkıyor ama suan 38. Covidken bile bole olmadım ben
Çok geçmiş olsun canım burun akıntısı falan var mı? İyi yapmışsın hemen hastaneye gitmekle, sonuç belli olana kadar ilaç vermezler zaten bugün çıkar oda. Bizide haberdar et umarım covid değildir 🙏🏻

Çok geçmiş olsun canım burun akıntısı falan var mı? İyi yapmışsın hemen hastaneye gitmekle, sonuç belli olana kadar ilaç vermezler zaten bugün çıkar oda. Bizide haberdar et umarım covid değildir 🙏🏻
Tesekkur ederım Yok hıc burun akıntım felan. Haber edicem sureklı bakıyorum da Sonuc yok daha. İnş değilimdir

Benim de büyük gün çarşamba. Gidince nasıl hissediyorsan ona göre karar verirsin orda. Boş ver şimdi çarşambaya kadar 56 kere karar değiştireceksin düşünüp düşünüp. Belki de sana kalmadan doktor gel bakayım diyecek, seni bu karardan kurtaracak. Yumurta kontrolü için çağırdı seni asıl di mi?
Aynen canım bakalım evet yumurtalar kontrol sonra da iğne ve ilişki sonra da gün sayma🙈
Kızlar mesajları cok okuyamıyorum. Gece ateşim 38.5a cıktı kabus gorup uyandım alev alev. Acile gittik hemen sabah 4 te felan. Virüs testi yapıp gönderdiler. Sonucum daha cıkmadı. Eger negatıf çıkarsa ates dusmezse gel dediler. Covid sonucunu öğrenmeden baska bise yapmıyorlar sanırım. Eve geldim uyudum ama gene ateşlendim suan 38 yine. Aşırı baş ve kasık ağrım ayak bileklerim ağrıyor . Ya covidim yada kotu bi enfeksiyon geçiriyorum sanırım. Kendımı kaldıramıyorum ateşim bıanda 38 oluyor sonra bianda 37 . Hastaneye gittik 36.4 anlamıyorum cok hızlı ınıp cıkıyor ama suan 38. Covidken bile bole olmadım ben
Ah canım çok geçmiş olsun çok ağır bir enfeksiyon da geçiriyor olabilirsin inşallah covid değildir mutlaka güzel bir doktora git sonuç negatif çıkarsa
Canım çok büyük geçmiş olsun. Dualarım seninle. İnşallah erkenden tespit edilmiştir ve hemen tedavisi olur🙏🙏 biliyorsun bu hastalıkta moral çok önemli. Moralinizi yüksek tutmaya çalışın, inşallah bir an önce sağlığına kavuşur🙏
Güzel canım artık kocanı salabilirsin bence 🤣

Aynen canım bakalım evet yumurtalar kontrol sonra da iğne ve ilişki sonra da gün sayma🙈

Ah canım çok geçmiş olsun çok ağır bir enfeksiyon da geçiriyor olabilirsin inşallah covid değildir mutlaka güzel bir doktora git sonuç negatif çıkarsa

Canım çok büyük geçmiş olsun. Dualarım seninle. İnşallah erkenden tespit edilmiştir ve hemen tedavisi olur🙏🙏 biliyorsun bu hastalıkta moral çok önemli. Moralinizi yüksek tutmaya çalışın, inşallah bir an önce sağlığına kavuşur🙏

Güzel canım artık kocanı salabilirsin bence 🤣
Tesekkur ederim canm. Aynen sonc gelsin bakalım bi

genelde duphaston hami kalırsan bebeğin tutunmasına sağlıyorrr ama tutunamazsa adet olmanı sağlıyorr
bırakma demek nedir kii bırakmazsanda hami kalamasanda zaten adet olmanı sağlıyo
hamileysende hem düşük tehlkesini kaldırıyo hemde tutulmasını sağlıyor..
anladım canım teşekkür ederim inşallah hamişimdir :)

Aynen canım çooook hassas.. bence de apartman koşullarına uygun davranmalı herkes ama insanların kontrol edemediği seslere de kızamam ben. Ama malesef bebek ağlamasına kapıya çıkan tavana vuran insanlar bile var. İnşallah öyle insanlara denk gelmeyiz. Koca insanların dikkat etmemesi zaten apayrı bir sorun 😬

Oyşş maşallah dubleks nasılsa sülalecr oturalım demişler 🙈 belki egzersiz yapıyorlardır canım sen de 🙈🤭

Hahahah ay kıyamam ya çocuğa da yazık valla sallana sallana beyni bulancak.. acaba otomatik sallanan beşiklerden mi?

Hahahaha kesin öyle olacak ya 🙈 ya benim eşim kendisi de çok sessizmiş hiç ağlamamış annesi beni hiç yormadı çok uslu bir bebekti diyor. Gıkı çıkmamış garibimin o zaman da herhalde kimseye rahatsızlık vermiyim şimdi ay dur annemi uyandırmayayım parmağımı emiyim acıktığımı belli etmiyim falan yapmış herhalde 🙈 bense tam tersiyim. 7 mahalleyi uyandırırmışım hiç uyumazmışım 😬 komşulsr gelir uyutmaya çalıştırmış en son. bakalım çocuk kime benzeyecek? senle kocam çok iyi anlaşırsınız kocam gibi komşun olsa hiç uyanmamzsın 🤣

Harika AA canım gözün aydın sağlıkla kucağına al inşallah 🤗🤗

Öerhaba canım sanırım bebişin tutunmasını kolaylaştırıyor.. rahmi kalınlaştırıyor sanırım. Test yaptıktsn sonra gebelik yoksa kesiyorlar adet geliniyor sanırım🙄 adet düzensizliği olanlara da adeti getiryiyor hamile olana da bebişim tutunmasına yardımcı canım

Adenomyoxis endometriozisin rahimde olan hali kızlar. @Pungar35 sen mi sormuştun canım bence de o önemli gibi bunun ultrasonda anlaşıldığını bilmiyordum diğer şeyler normal gözüküyor sanırım
teşekkürler kuzucum inşallah hamişimdirrrr :KK68: :KK200:

Ayy Balkiz94 Balkiz94 sabah gözümü mesjınla açtım bende diyorum nerde kader arkadaşım üzüldüm çoook geçmişlerimi sunuyorum sana anneniğine çook çok dua edeceğim 🙏🏻inşllah atlatır anneciğin❤️ sana da bu durumda güç kuvvet versin kurban olduğum Rabbim. Güzel insansın, derdik bizim hep zor oldu birşeylerimiz o sebeble bu da zor olacak belki ama atlatırız kendini aşağıya çekme moral olarak üzme biliyorum konuşmak kolay oluyor bazı şeyleri ama derdi verenin hep bir çare de vereceğini unutmayalım tamam mı 😘🙏🏻

Biz, biliyorsun, sadece ilişki kısmıyla ilgileniyoruz. İlişki sonrası yüzüstü beklemeyi denemiş miydin? Bu sefer de onu mu denesen? Kocanın etrafında üç tur yine at tabii ama onu ilişki öncesi yap 🤣

X