Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bilmiyorum ki canım yüzüm sivilce doldu göğslerde ağrı var ama canım bir önceki gün ciğer çekti ki ben nefret ederim ağzıma almam ciğer dün aldım yaptm nasıl yedim sanki çok severmişim gibi belkide üşüttüm hiç bilmiyorum antalyada havalar bir öyle bir böyle.
allah allah inşallah iyiye işarettir bu belirtiler bat a kaç kaldı ?

aa birde birkaç gündür aşırı uykum geliyo gündüzleri canım nedense devamlı bir uyuma isteği nedendir bilmem.

Kızlar durumunda değişiklik olan var mıııı ?:KK6:

Black Light Black Light 15.03.202119 AYGECİKME
Cookiie Cookiie 20.03.20219 AYGECİKME
zeynep-ahmet zeynep-ahmet 21.03.20218 AYGECİKME
NaaNaa NaaNaa 23.03.202132 AY
gurbetgulu16 gurbetgulu16 24.03.20216 AY
A Alisa35 24.03.20215 AY
Lavantakokusuu Lavantakokusuu 24.03.20213 AY
olcaaay olcaaay 24.03.20213 AY
G gocmenkizi_35 24.03.20218 AY
fiona13 fiona13 25.03.202128 AY
merakligzm merakligzm 25.03.202111 AY
Henüz gelen giden yok😂 cumaya kadar bekleyeceğim rahim filmi ve antibiyotik adeti geciktirebilir belki
Belki de hamileyim😂

bat a bir hafta var canım .
birde ben ara ara kum döktüğüm için böyle hafif bulantılar oluyo arada bilemedim hayırlısı bakalm belkide mevsim geçişindendir?
aa birde birkaç gündür aşırı uykum geliyo gündüzleri canım nedense devamlı bir uyuma isteği nedendir bilmem.
hadi bu ay güzel haberler alalım senden inşallah :)
Henüz gelen giden yok😂 cumaya kadar bekleyeceğim rahim filmi ve antibiyotik adeti geciktirebilir belki
Belki de hamileyim😂
aa sen de mi film çekildin bu ay ? bi sıkıntı çıktı mı ? antibiyotik kaç tane kullandın, doktor korunmanı söyledi mi canım ?

aa sen de mi film çekildin bu ay ? bi sıkıntı çıktı mı ? antibiyotik kaç tane kullandın, doktor korunmanı söyledi mi canım ?
Yok çıkmadı canım çok güzel dedi doktor hiç bir sıkıntı yok dedi. 3 tane antibiyotik verdi. 2 gün sonra ilişki olabilir dedi ama benim kanamam oldugu için 3 gün bekledik. Yumurtlama takibi de yapmiştim zaten.
Sen de mi çekildin film nasıldı sonuçların

Yok çıkmadı canım çok güzel dedi doktor hiç bir sıkıntı yok dedi. 3 tane antibiyotik verdi. 2 gün sonra ilişki olabilir dedi ama benim kanamam oldugu için 3 gün bekledik. Yumurtlama takibi de yapmiştim zaten.
Sen de mi çekildin film nasıldı sonuçların
çok sevindim canım inşallah bebişin bu ay gelir :KK36:
benim sağda yapışıklık çıktı :KK43: doktor baya uğraşmış ve açmış ilk iki atışta geçiş hiç görünmüyor 4. ve 5. de geçiş olmaya başlamış. Sonra 5 dk beklemişler tekrar görüntü almışlar onda daha net. Ama tabi laparoskopi olmadığı için de kesin bir şey söylenemiyor. Doktor şuan için gerek görmüyorum 6 ay deneyelim eğer gebelik oluşmazsa laparoskopi yaparız dedi. doktorların ortak görüşü açıldığı yönünde ama bakalım inşallah diyelim. bana da bu ay korun dedi ama ben korunmuyorum :KK51:

• Beğen
Reactions: niw
Günaydın kizlar valla afedersiniz b.k gibi bir gece geçirdim sabaha kadar kocamla uğraştım rüyamda surekli yanında bi kadın vardı aynı yatakta görüyordum ay çok kötü bi duyguymuş içime resmen ateş attılar rüyamda bile hissettim giremedim yüzüne bile bakamadım o derece tiksindim eşimden az once kalktık adamın yüzüne bakamıyorum istemsiz diyor senin biseyin mi var dedim sabaha kadar senle ve kiriklarinla uğraştım psikolojimi bozdunuz😅
Geçmiş olsun. Ben böyle rüyalardan uyanınca kendisiyle gerçekte kavga ediyorum surat asıyorum falan. Allah korusun. Rüyası bile korkunçlu

benim sağda yapışıklık çıktı :KK43: doktor baya uğraşmış ve açmış ilk iki atışta geçiş hiç görünmüyor 4. ve 5. de geçiş olmaya başlamış. Sonra 5 dk beklemişler tekrar görüntü almışlar onda daha net. Ama tabi laparoskopi olmadığı için de kesin bir şey söylenemiyor. Doktor şuan için gerek görmüyorum 6 ay deneyelim eğer gebelik oluşmazsa laparoskopi yaparız dedi. doktorların ortak görüşü açıldığı yönünde ama bakalım inşallah diyelim. bana da bu ay korun dedi ama ben korunmuyorum :KK51:
hayırlısı olur inşallh canım açılmştır bence dua edicem senin için hayrılısylA senden de güzel haberler alıcaz inşallh.

Açıldı dedilerse açılmıştır canım insallah laparoskopiye gerek kalmadan gelir bebişinn🙏🙏 bende sağda yapışıklık olabilir diye rahim filmi istedi çikolata kisti var diye ama çok şükür çıkmadı yapışıklık.

X