Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Cartedor Cartedor Bahçeci'yle görüşebildin mi evrak için?
Kuzum gorustum. Regl olunca arayip randevu alicam. Aldigimda evraki yollicaklar. Ama biz herseyi gelecek hafta regl olucam diye ayarladik. Bugun akinti basladi bende regl akintisi 😭
Asiri negatifim bu ara canimm, o yuzden girmiyorum. Hem kendim stres oluyorum hem size vericek pozitif enerjim falan hic yok.
Ama gelebilirsem yazicam. Reglim gelecek haftaya kadar geciktirmeye calistiriyorum olursa gelicem. Olmazsa bir sonraki aya kalicak iste...
Uc dort gune bir girerim, bana mesaj at senin surecinle ilgili 😘😘

Kuzum gorustum. Regl olunca arayip randevu alicam. Aldigimda evraki yollicaklar. Ama biz herseyi gelecek hafta regl olucam diye ayarladik. Bugun akinti basladi bende regl akintisi 😭
Asiri negatifim bu ara canimm, o yuzden girmiyorum. Hem kendim stres oluyorum hem size vericek pozitif enerjim falan hic yok.
Ama gelebilirsem yazicam. Reglim gelecek haftaya kadar geciktirmeye calistiriyorum olursa gelicem. Olmazsa bir sonraki aya kalicak iste...
Uc dort gune bir girerim, bana mesaj at senin surecinle ilgili 😘😘
Kızlar söyledi canım. İyi misin diye merak etmiştim ben girmeyince. İnşallah haftaya kadar geciktirebilirsin. Konuşuruz yine tamamdır gelirsen yaz sen de 😘

Canım film görüntünde belli olur o ama öyle bişi olsa doktor söylerdi bence sende sağda hiç geçiş yok di mi?
İnan bilmiyorum canım.. Doktor hiç bu konuda birşey demedi, sadece tüp tıkalı saoldan yumurtluyorsun endişelenme dedi. Yardımcısına neden tıkalı diye sordum, bilmiyorum dedi, peki dedim açılma ihtimali yok mu, dr ne dedi, endişelenmeyin soldaki yumurta büyümüş bu ay iğneyi vurun dedi... ben diyorum Amerika o diyor Çin... Sekreter dedi ki ben dr ne dediyse size tercüme ediyorum daha detaylı bilgi için randevu vereyim , tmm dedim 19 Nisanla wasap görüşmesi ayarladı :KK43:

Canım bende selenyum, L arginine, co q 10, omega 3, kril oil, çinko magnezyum, b12 kullanıyorum 3 gündür felan. L argine ve co q 10 hariç diğerlerini dahiliye doktorum önerdi çünkü bütün vitaminlerim çok düşük çıktı yumurta kalitesine katkı sağlıyor şu bunlar inşallah ama 1 ayda etki edeceğini düşünmüyorum en az 2 3 ay kullanmak lazım.bende de pko var lh fsh dan yüksek maalesef fsh 6.92 lh10. 36
Hamile kaldınız mı

Düzenli ilişki varda regli gunum degıstıgı ıcın hep adet gunumu belırlıyodm onla bide gecen ay yumurtlama olmadı ya bu ayda olmaz mı diye
Yapma zaten. Siz sadece günleri düzenli değerlendirin. Ovü'ye ihtiyacın yok ki senin. Var mı? Düzenli ilişki var zaten

İnan bilmiyorum canım.. Doktor hiç bu konuda birşey demedi, sadece tüp tıkalı saoldan yumurtluyorsun endişelenme dedi. Yardımcısına neden tıkalı diye sordum, bilmiyorum dedi, peki dedim açılma ihtimali yok mu, dr ne dedi, endişelenmeyin soldaki yumurta büyümüş bu ay iğneyi vurun dedi... ben diyorum Amerika o diyor Çin... Sekreter dedi ki ben dr ne dediyse size tercüme ediyorum daha detaylı bilgi için randevu vereyim , tmm dedim 19 Nisanla wasap görüşmesi ayarladı :KK43:
Soldan yumurtluyorsun derken o ay mı soldan yoksa sağda hiç yumurta folikülü yok mu onu anlamadım ben 😐

• Beğen
Reactions: niw
Günaydın kizlar valla afedersiniz b.k gibi bir gece geçirdim sabaha kadar kocamla uğraştım rüyamda surekli yanında bi kadın vardı aynı yatakta görüyordum ay çok kötü bi duyguymuş içime resmen ateş attılar rüyamda bile hissettim giremedim yüzüne bile bakamadım o derece tiksindim eşimden az once kalktık adamın yüzüne bakamıyorum istemsiz diyor senin biseyin mi var dedim sabaha kadar senle ve kiriklarinla uğraştım psikolojimi bozdunuz😅

Günaydın kizlar valla afedersiniz b.k gibi bir gece geçirdim sabaha kadar kocamla uğraştım rüyamda surekli yanında bi kadın vardı aynı yatakta görüyordum ay çok kötü bi duyguymuş içime resmen ateş attılar rüyamda bile hissettim giremedim yüzüne bile bakamadım o derece tiksindim eşimden az once kalktık adamın yüzüne bakamıyorum istemsiz diyor senin biseyin mi var dedim sabaha kadar senle ve kiriklarinla uğraştım psikolojimi bozdunuz😅
anaa ben de kocamı gördüm sabaha kadar kavga ettim onla bize kocalardan görünmüşler :KK70:

günaydın canım, hayırdır üşüttün mü başka belirtin var mı gebe misin dicem ama bulantı bu kadar erken başlamıyor :KK64:
bilmiyorum ki canım yüzüm sivilce doldu göğslerde ağrı var ama canım bir önceki gün ciğer çekti ki ben nefret ederim ağzıma almam ciğer dün aldım yaptm nasıl yedim sanki çok severmişim gibi belkide üşüttüm hiç bilmiyorum antalyada havalar bir öyle bir böyle.

X