Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
seni çok iyi anlıyorum ama pozitif oluyoruz olmaya calısıyoruz
kuzum pozitifim ben aslında soyut duygulara bağlanmayı sevmiyorum sadece, olursa benden mutlusu olmaz ama olmazsa da zaten biliyordum der geçerim aksi durumda olacak olacak dersem sonucunda olmazsa kendimi nerelerden atarım artık bilmiyorum benim hayata bakış açım tamamen bu yönde

Neyle korundun canım sorması ayıp

Kızlar merhaba 8-9 aydır bebek istiyoruz,bat tarihim 26 eylüldü, enson 31 ağustosta regl gördüm. Normalde reglimde gecikme olmuyor ama yumurtalıklarımda pko görünümü var. Bugün erken gebelik test yaptım, hayalet bile çıkmadı. Regl olucakmışım gibi ağrım var ama olamıyorum. Neler oluyor sizcee?

Kızlar sabah 7 de uyanıp WC ye gittim inofolic combi içtim geri uyudum 11 de uyanıp test yaptım testi yanlış yapmış olmam demi

Eklentiler

• IMG_20200930_110742.jpg
    92,4 KB · Görüntüleme: 92
canım hoşgeldinn hiç gecikmem olmadı sana fikir veremiycem ama mutlaka bilen biriler vardır , gönlüne göre olsun

Günaydın kızlar. Ben regl günümde yapıcam diye kendime söz vermiştim ama tutamadım iki gün kala yaptım one step marka bi test buldum onunla yaptım dandik bişeye benziyo çok sevemedim ama silik çizgi çıkardı bu. Herkes olumsuz yorum yazmış bu markayla ilgili sevinsem mi bilemedim ben

Eklentiler

• 317646BC-B551-4A2D-8227-471A48A9B1EC.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 99
PCO da normal bu canım

Cnm umudunu kırmak istemem ama geçen ay iki tane aynı testten yaptım ikisinde de sendeki gibi çıktı hatta biri biraz daha belirgindi ama hamile değildim başka bi markayla dene istersen bi de

canım hemen mi çıktı?

Cnm umudunu kırmak istemem ama geçen ay iki tane aynı testten yaptım ikisinde de sendeki gibi çıktı hatta biri biraz daha belirgindi ama hamile değildim başka bi markayla dene istersen bi de
Canimcim amh testin cikti mi? fsh ile tutarliligini merak ediyorduk ya bana bgn dr adetin 2-3.gun gelin tahlil yapalim dedi yine fsh, lh'i degerlendirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…