Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
koskoca bir hiçlik adet belirtim bile yok doğru düzgün bi göğüslerim acıyor o kadar

kesinlikle canım ben de mart ayında kimyasal geçirdim işte 1 ay ara verdik o zamandan beri deniyoruz ama nasip olmadı

1 ay ara vermeniz güzel olmuş benim doktorum 3 ay kesinlikle korunun dedi. işe başladığım için 6 ay korundum şimdi istiyoruz inşaallah rabbim hepimizi sevindirir bu ay.

Allah razi olsun.

ay insallah onemsiz bir seydir canim, sbh sbh adrenalin yasadim, kndimi yeni gelin gibi hissettm bi an

1 ay ara vermeniz güzel olmuş benim doktorum 3 ay kesinlikle korunun dedi. işe başladığım için 6 ay korundum şimdi istiyoruz inşaallah rabbim hepimizi sevindirir bu ay.
bize korunmanıza gerek yok demişti kimyasal olduğu için ama zaten vücut anca toparlıyor belli bi sürede sonuçta bi hormon dalgalanması oluyor rahim afallıyor falan

canim aynen bize de ikimiz calisirken gunasiri bayagi yorucu gelir herhlde bir de kizim var, testler yonlendirici oluyor, hos ben test kullanmasam da az cok tahmin edebiliyorum akintidan ama testle de teyit edilmis oluyor, ben zaten kndimi suanki haliyle bir robot gibi hissediyorum gun asiri da nasil olur bilmem

canım sen sistit olmuşun da sana tavsiyem ilk başladığı andan itibaren hemen piyoloseptil dye
bir ilaç var bak interneteen de araştır ben hemen onu alırım idrar yolun geçip mesane iltihapu oluyor ondan kan geliyorr
canim recetesiz alinabiliyor mu? cok cok tesekkur ediyorum

koskoca bir hiçlik adet belirtim bile yok doğru düzgün bi göğüslerim acıyor o kadar

kesinlikle canım ben de mart ayında kimyasal geçirdim işte 1 ay ara verdik o zamandan beri deniyoruz ama nasip olmadı
benim kizim da tamamen belirtisizdi kuzu, bi bel agrisi olmustu ama o zaten bende kendimi bildim bileli vardir

Canım bak hala adet olmamışsın. Bugün bile adet olacak olsan 11. Günde kan testi vermiş sayılırsın ve çıkmama ihtimali var.
+ geç döllenme olma ihtimalide var.
ahhh canım keşke çünkü hala benim midem bulanıyor gerçekten artık psikolojikse bian önce regl olmak istiyorum çok karışık duygularım

bize korunmanıza gerek yok demişti kimyasal olduğu için ama zaten vücut anca toparlıyor belli bi sürede sonuçta bi hormon dalgalanması oluyor rahim afallıyor falan

Rahimin toparlanması gerekiyor demişti zaten. kısa süreli gebelikte olsa rahim kendini yoruyor o yüzden dinlenmesi toparlanması gerekiyor dedi. bende garanti olsun yine aynı şeyleri yaşamayayım dedim 6 ay bekledim ama keşke beklemeseydim diyorum. Herhangi ilaç kullanıyor musun? folik asit gibi.

evet öyleymiş canım, bu ay folik asit ya da başka bir ilaç içmedim vücudumu dinlendirmek istedim regl olunca tekrar başlıcam folik asite bu ay farklı olarak bitkisel bi macun kullandım yumurtlama destekleyici o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…