Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
evet doktorlar ovülasyon testlerine itibar etmiyor ama bizim de elimizde ki tek koz o napalım ben de önümüzdeki ay 2 günde 1 ilişki, yumurtlama ve çatlama gösteren günü üstü değerlendircem bi de böyle deneyelim bakalım. senin eşin bu ay bayram edecek desene

Ya ama biz cok korktuk birlikte, cnku gece idrarimda kan da vardi, teste gore yumurtlama bitti bizim lakin benim gozum cok korktu yine boyle agri olur mu diye, dr daha cok balayinda goruruz bu tip agrilari dedi bizim kiz evliligin 3.ayinda olmustu, snra zaten hamilelik ve emzirme 3 sene yok gibi, snra esimle farkli illere atandik vs, ancak 2.cocuk icin sarar musait oldu amma velakin smdi de benim beden alisik degil o kdr aradan snra benim cumartesi gun o kdr guzel koyulasmisti ki test pazar gunu de siliklesti, ben catladi olarak yorumladim ama adam bana bgn ultrasonda bakin folikuller burada dedi ama onlar kucuk olanlardir sanirim vallahi kafam bi dunya

foliküller hep var canım zaten o çatlamamış olması ile alakalı değildir bence, belki tahriş bişi olmuştur canım sıkıntı olsa doktor görürdü bence ben de ilk evlendiğimde aşırı yanma hissi oluyordu 1 hafta falan sürdü sonra geçmişti balayı sistiti deniyormuş ona

canjm bende de zaten sistit olurum hemen küçüklülten beri böylemiş benim bilirim yani hep yanımda ilaç taşırım. bol bol su iç tamam çok güvenmeyelim ama bu tariflere eyvallah da çok aktf cinsel hayatı olmayan kişiler napcak yahu benim pertim çıkıyo eşimin de aynı şekilde yani ya bırakcaz işi gücü buna yoğunlaşcaz ya da ovü kullanıp malum günlerde olmasını bekliycez :) bana da hep gün aşırı diyorlar sa yok yani. yapamam ben de :)

kuzum. sen ne biliyon belki diğer aya gerek kalmıcak

ay evett ahaha balayı sistiti aşırı heyecan ve çok yüklenme

canım sen sistit olmuşun da sana tavsiyem ilk başladığı andan itibaren hemen piyoloseptil dye
bir ilaç var bak interneteen de araştır ben hemen onu alırım idrar yolun geçip mesane iltihapu oluyor ondan kan geliyorr

örnek olarak ben varım. gebeliğim olana kadar hiç tsh ile karşılaşmamıştım. öğrendiğimde 18.50 di değerim. doktor 50 mg ilaç yazmış eczacı 25 mg yanlış mg vermiş tsh düşürmeye çalışırken bebeğin kalbinin durduğunu öğrenmiştik.

Ah canım çok geçmiş olsun cidden şakaya gelecek bişey değil bu Tsh hamilelikte çok tehlikeli

Ah canım çok geçmiş olsun cidden şakaya gelecek bişey değil bu Tsh hamilelikte çok tehlikeli

Teşekkür ederim canım.öyle maalesef şakaya gelmiyor gebelikten önce açlık kan şekeri tsh idrar enfeksiyonu gibi şeylere bakılması taraftarıyım. şimdi de 6 aydır istiyoruz henüz olmadı bakalım nasip.

Kızlarr nasılsınız batı yaklaşanlar neler hissediyosunuzz??
koskoca bir hiçlik adet belirtim bile yok doğru düzgün bi göğüslerim acıyor o kadar
kesinlikle canım ben de mart ayında kimyasal geçirdim işte 1 ay ara verdik o zamandan beri deniyoruz ama nasip olmadı

koskoca bir hiçlik adet belirtim bile yok doğru düzgün bi göğüslerim acıyor o kadar

kesinlikle canım ben de mart ayında kimyasal geçirdim işte 1 ay ara verdik o zamandan beri deniyoruz ama nasip olmadı
kuzumm belirtisiz de hamile kalan cok gördük aman dinleme kendini bide böyle bakk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…